جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / نمونه دولتی / منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی

منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی

معرفی منابع کمک آموزشی آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم

منابع آزمون نمونه دولتی ششم
منابع آزمون نمونه دولتی ششم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

امروزه انتخاب مدرسه خوب برای دانش آموزان و والدینشان تبدیل به یک دغدغه شده است. انواع مختلف مدارس در ایران وجود دارد از دولتی تا غیرانتفاعی، نمونه مردمی ، تیزهوشان و نمونه دولتی که مدرسه نمونه دولتی جزو مدارس برتر از نظر آموزشی و امکانات محسوب می شود و هرساله دانش آموزان زیادی در سراسر کشور برای پذیرش در مدارس نمونه دولتی با هم رقابت می کنند. به همین دلیل ما در این بخش قصد داریم علاوه بر معرفی منابع آزمون ورودی نمونه دولتی برای دانش آموزان مقطع ششم ابتدایی، در مورد ثبت نام، زمان برگزاری و اعلام نتایج و همینطور کارت ورود به جلسه مطالبی قرار دهیم. جهت اطلاع از کتاب های کمک آموزشی برتر برای قبولی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ابتدایی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره مشورت کنید.

شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ابتدایی 

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دارای شرایط و ضوابطی است که فقط دانش آموزان دارای شرایط ذکر شده در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی می باشند مجاز به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی هستند.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.در جدول زیر تمامی شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ابتدایی را عنوان کرده ایم.

دانش آموزان باید تابعیت ایرانی داشته باشند.
برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی، تنها نمره های پایه ششم ابتدایی ملاک است.
چون هنگام ثبت نام فقط نمرات نیم سال اول مشخص شده بنابراین ملاک ثبت نام در آزمون نمرات نیمسال اول است.همه ی نمرات نیم سال اول دانش آموزان باید خیلی خوب و یا فقط در یک درس خوب و باقی درس ها خیلی خوب باشد.
آزمون بعد از مشخص شدن نمرات نیمسال دوم برگزار می شود بنابراین دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون باید نمره ی همه ی درس های نیم سال دومشان خیلی خوب و یا فقط یک درس خوب و مابقی درس ها خیلی خوب باشد. در اغیر این صورت مجاز به شرکت در آزمون نیستند.
دانش آموز باید مشغول تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشد.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم 

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت استانی انجام می شود یعنی برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم باید به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود، مراجعه و ثبت نام کنید. ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود ولی هر ساله در برخی استان ها هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان ثبت نام فراهم می شود. معمولا هر ساله ثبت نام از اسفند اواسط ماه آغاز، و تا فروردین ادامه می بابد. جهت اطلاع از زمان ثبت نام و حتی انجام ثبت نام در آزمون نمونه دولتی توسط مشاوران ایران مشاوره  برای شما می توانید با  مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم 

 دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی هم مانند ثبت نام آزمون توسط اداره کل آموزش و پرورش هر استان صادر و چند روز قبل از برگزاری آزمون در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. در کارت ورود به جلسه اطلاعات مهم شخصی شما درج شده است بنابراین به همراه داشتن کارت هنگام برگزاری آزمون الزامی می باشد و از ورود دانش آموزانی که کارت ورود به جلسه نداشته باشند، جلوگیری می شود. پس از اعلام زمان توزیع کارت ورود به حلسه، جهت اطلاع از زمان آن می توانید با  ایران مشاوره تماس بگیرید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی هرسال در تیر ماه و  پس از امتحانات نیمسال دوم و اعلام نتایج امتحانات مشخص می شود و شرط شرکت در آزمون نیز این است که همه ی نمرات دانش آموزان خیلی خوب و یا فقط در یک درس خوب و در باقی درس ها خیلی خوب کسب کنند. جهت اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید. زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نیز معمولا 2 تا 3 هفته پس از برگزاری آزمون اعلام و در سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان قرار می گیرد.

منابع درسی، تعداد سوالات و ضریب هر درس در آزمون نمونه دولتی ششم 

هنگام برنامه ریزی درسی حتما به ضرایب درس ها توجه کنید و نسبت به ضریب و اهمیت هر درس، برای آن درس برنامه ریزی کنید. توجه کنید که سوالات به صورتی تستی و چهار گزینه ای طرح می شود و تنها یک گزینه پاسخ درست می باشد. هر جواب درست 3 امتیاز مثبت، هر جواب غلط یک امتیاز منفی و بیش از یک گزینه را به عنوان جواب علامت بزنید نیز 1 امتیاز منفی برای شما منظور می شود.

نام درس  تعداد سوال  ضریب 
فارسی 20 2
علوم 20 2
ریاضی 20 4
قرآن و هدیه های آسمانی 10 2
مطالعات اجتماعی 10 1

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید