دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پس از برگزاری آزمون دکتری، انتخاب رشته یکی از حساس ترین مراحل آزمون محسوب می شود. نتایج اولیه آزمون دکتری 27 فروردین ماه سال جاری از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر گردید و داوطلبان با احتساب فرصت مجددی که در اختیارشان قرار گرفت از تاریخ 26 اردیبهشت 97 تا 4 خرداد 97 اقدام به انتخاب رشته کردند. پس از اتمام بازه زمانی  انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 به یکی از سوالات پر تکرار از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تبدیل شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 اختصاص دهیم و علاوه بر آن به موضوعاتی همچون نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 و مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 بپردازیم. چنانچه شما نیز در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت کرده اید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و اگر باز هم سوال یا ابهامی وجود داشت می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت azmoon.com مراجعه نمایید.

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با فاصله نسبتا زیادی نسبت به انتخاب رشته دکتری سراسری انجام شد. فعلا زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست ولی به احتمال زیاد اواخر خرداد و یا اویل تیر ماه نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 مشخص خواهد شد. به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 این متن به روزرسانی خواهد شد. لازم به ذکر است که با عضویت در کانال تلگرام دکتری نیز می توانید با از آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 مطلع گردید. 

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97

در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد می بایست جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 به سایت azmoon.com مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت می بایست بر روی لینک ” نتیجه آزمون دکتری تخصصی 1397 ” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی گزینه مذکور دو راه جهت مشاهده نتایج، پیش روی شما قرار خواهد گرفت. در روش اول با وارد کردن کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه و در روش دوم از طریق وارد کردن اطلاعات شخصی همچون نام و نام خانوادگی، نام پدر و شماره شناسنامه می توانید نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایید. در این مرحله با اعلام نتایج مشخص خواهد شد که هر یک از داوطلبان در کدام رشته محل ها دعوت به مصاحبه شده اند.

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97

تنها قبولی در آزمون کتبی دکتری ملاک پذیرش و ورود به مقطع دکتری نمی باشد. بلکه شما می بایست مرحله آزمون شفاهی ( مصاحبه ) را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید تا مجاز به ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد شناخته شوید. نمره ای که از آزمون کتبی کسب می کنید 60 درصد و نمره ای که از مصاحبه بدست می آورید تاثیر 40 درصدی در پذیرش شما خواهد داشت. لازم به ذکر است که برگزاری مصاحبه سال 97 با سال های گذشته تغییر یافته است. در گذشته مصاحبه ی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون دکتری دانشگاه آزاد همه استان ها در یک محل ( استان تهران ) برگزار می شد که بر این شیوه برگزاری مصاحبه ایراداتی وارد بود به همین دلیل شیوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 تغییر یافت. با وجود این تغییرات، تمام واحد های دانشگاهی به 10 منطقه آمایشی تقسیم خواهند شد و داوطلبان چند استان بایستی به یک منطقه مشخص شده مراجعه نمایند. در واقع مصاحبه چند واحد دانشگاهی در یک واحد دانشگاهی مشخص برگزار خواهد شد. در کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته مشخص خواهد شد که هر یک از شما داوطلبان گرامی بایستی برای انجام مصاحبه به کدام یک از مناطق آمایشی ده گانه مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا 45 درصد تخفیف ویژه مشاوره