تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 99 - 1400
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بدون تردید نوع مدرسه ای که دانش آموزان در آن تحصیل می کنند یکی از مهم ترین عواملی است که باعث رشد و پیشرفت تحصیلی آنها می شود. در سال های اخیر مدارس مختلفی از جمله مدارس غیرانتفاعی ، مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی تاسیس شده اند که خوشبختانه در این گونه مدارس بر خلاف مدارس عادی توجه ویژه ای به وضعیت درسی دانش آموزان می شود و همین امر به مرور باعث شکوفایی و کشف استعداد دانش آموزان خواهد شد. مدارس نمونه دولتی که اخیرا جزو مدارس هیئت امنا به شمار می آیند در پایه های هفتم و دهم به پذیرش دانش آموزانی می پردازند که دارای شرایط علمی لازم باشند. اما آزمون ورودی آن ، تنها جهت ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم برگزار می شود.

مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم از سایت رسمی آموزش و پرورش استان محل سکونت داوطلب قابل دریافت و مشاهده می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 99 – 1400

نتایج آزمون نهم به دهم مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران در تاریخ 11 مرداد توسط اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران اعلام گشته است. دانش آموزان و اولیاء محترم شهرستان های تهران اعم از اسلامشهر ، پاکدشت ، تهران ، دماوند ، رباط کریم ، شهر ری ، شهریار ، فیروزکوه ، قدس و ورامین توجه داشته باشند که برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی بایستی به  سایت نتایج نمونه دولتی شهرستان های تهران به نشانی sanjesh.teo.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است، نتایج آزمون نمونه دولتی عموما دو تا سه هفته پس از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش هر استان اعلام می گردد. گاه امکان دارد اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی یک تا یک و نیم ماه پس از برگزاری آزمون نیز به طول بیانجامند. دانش آموزان ساکن هر استان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اداره آموزش و پرورش استان خود مراجعه کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 شهرستان های تهران نیز توسط اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی آزمون ورودی به نشانی sanjesh.teo.ir اعلام گشته است. پس از اعلام نتایج نمونه دولتی آن دسته از دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی شده اند می بایست در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام حضوری در مدسه پذیرفته شده اقدام نمایند و فراموش نکنید که عدم مراجعه به موقع به مدرسه پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری ، انصراف از تحصیل در این مدارس تلقی خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های  استان تهران 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99 – 1400 به صورت شهر به شهر و اینترنتی اعلام می گردد. دانش آموزان هر منطقه بایستی با مراجعه به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش محل سکونت خود در بازه زمانی معین پس از انتشار نتایج آزمون بر سایت نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند. همچنین دانش آموزان ساکن شهرستان های استان تهران نیز در زمان اعلام شده پس از انتشار نتایج آزمون در سامانه ثبت نام با مراجعه به سایت اداراه کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نشانی sanjesh.teo.ir جهت مشاهده نتایج آزمون خود عمل کنند.

لینک نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی در سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به محض اعلام نتایج فعال شده است. دانش آموزان می توانند با مراجعه به صفحه نخست سامانه ثبت نام الکترونیکی آزمون وروردی مدارس نمونه دولتی به نشانی sanjesh.teo.ir بر روی لینک “نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نوبت دوم” کلیک کنند و وارد پنجره جدیدی شوند. سپس در قسمت اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم، ضمن وارد کردن کدملی خود و انتخاب گزینه مشاهده نتیجه، کارنامه خود را دریافت و مشاهده کنند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400

با توجه به آنکه احتمال خطا در نتایج آزمون نمونه دولتی بسیار کم است اما آموزش و پرورش این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار داده است که چنانچه نسبت به نتایج آزمون خود اعتراضی دارند پس از اعلام نتایج در فرصت چند روزه ای جهت اعلام و ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام کنند. همه ساله دانش آموزان و همچنین خانواده های معترض به نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند اعتراض خود را نسبت نتایج آزمون، اعلام نمایند تا رسیدگی لازم نسبت به آن انجام شود. لازم به ذکر است که در سال های گذشته مواردی محدودی یافت شده است که داوطلبان اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون ثبت کردند، و پس از بررسی های صورت گرفته، اعتراض آن ها پذیرفته شده و موفق به راه یابی به مدارس نمونه دولتی مورد نظر خود شده اند.

دانش آموزان پس از مشاهده نتایج آزمون خود در صورت اعتراض داشتن به نتیجه کارنامه شان می توانند تا چند روز پس از اعلام نتایج با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی آزم.ن وروردی نمونه دولتی شهرستان های استان تهران، اعتراض خود را از این طریق اعلام و ثبت کنند.

زمان اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات

پس از ثبت اعتراض در سامانه در بازه زمانی معین، رسیدگی های لازم جهت بررسی اعتراض صورت می گیرد و نتایج رسیدگی به اعتراضات عموما حداکثر تا دو هفته پس از اتمام بازه ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه اخیر الذکر (sanjesh.teo.ir( اعلام می گردد.

همچنین در صورت ایجاد ابهام و مشکلی در روند اعلام نتایج و یا ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون دانش آموزان می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاورین تحصیلی ایران مشاوره ارتباط برقرار کنند تا جهت حل مشکل رخ داده شده اقدام نمایند.

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران 99 – 1400

پس از انتشار نتایج و ثبت نام نهایی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون نمونه دولتی در صورتی که این مدارس ، ظرفیت خالی یا مازاد اعلام کنند، دانش آموزان می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نموده و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی قرار گرفته بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و در صورت وجود ظرفیت خالی اقدام به ثبت نام نمایند.

ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی شرایط مختص به خود را دارد و از موارد مهمی که دانش آموزان پس از کسب رتبه قبولی در آزمون نمونه دولتی باید بدانند این است که برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی فقط کسب رتبه قبولی در آزمون کافی نخواهد بود و ادامه‌ تحصیل‌ دانش آموزان در مدارس‌ نمونه دولتی مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌ آموزان خواهد بود.

طی چند سال اخیر آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف گردید و لذا دانش آموزان پایه نهم برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی بایستی پس از انجام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. پس از شرکت در آزمون و اعلام نتایج، در صورت کسب نمره مورد قبول قادر به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی خواهند بود. قبول شدگان برای انجام مراحل ثبت نام بایستی به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه کنند. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است دانش آموزانی که در یک مدرسه ی نمونه دولتی پذیرفته می شوند مجاز به ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی نخواهند بود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سلام جئاب شهرستان ها کی میاد پس؟

دریافت مشاوره