9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه نمونه دولتی اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی شهرستان های تهران 1401 - 1402
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – 1402

آزمون نمونه دولتی که تنها برای ورود به پایه دهم دوم متوسطه می باشد، به طور هماهنگ در تمامی استان ها و شهرهای کشور برگزار می شود. تمامی فرآیندهای مربوطه از ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم تا اعلام نتایج برای هر استان به صورت مجزا در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت دانش آموز انجام می شود. لذا شرکت کنندگان در این آزمون باید در زمان مقرر به سامانه مذکور مراجعه کرده و کارنامه خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان ساکن شهرستان های استان تهران برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت sanjesh.teo.ir مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – 1402

تمامی داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شرکت کرده اند، برای دریافت نتایج آن باید در زمان اعلام شده اقدام کنند. نهایتا یک و نیم ماه پس از برگزاری آزمون مذکور کارنامه آن از طریق سایت اداره آموزش و پرورش استان محل زندگی خود منتشر می شود.

در حال حاضر هنوز زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم 1401 – 1402 برای شهرستان های استان تهران مشخص نشده است اما سال گذشته، کارنامه این آزمون اوایل مرداد ماه در دسترس دانش آموزان قرار گرفت. پیش بینی می شود، نتایج سال جاری نیز در حوالی همین تاریخ انتشار یابد که به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، اطلاعات لازم در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – 1402

حدود 4 الی 6 هفته بعد از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی زمان اعلام نتایج آن فرا می رسد. نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت مجزا از طریق سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش هر استان در دسترس داوطبان قرار می گیرد که مراحل دریافت آن برای شهرستان های استان تهران در ادامه مطلب ذکر شده است.

 1. پس از ورود به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان های استان تهران به آدرس sanjesh.teo.ir، گزینه “دریافت کارنامه” را انتخاب کنید.
 2. یکی از اطلاعات زیر را در کادرهای موجود درج نموده و در آخر کلید “ورود” را بفشارید.
 • درج شماره شناسنامه یا کد ملی دانش آموز به همراه شماره شناسنامه پدر دانش آموز
 • وارد کردن کد رهگیری و رمز ورود

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – 1402

به طور معمول یک هفته بعد از انتشار نتایج آزمون نمونه دولتی برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند، کارنامه ای تحت عنوان کارنامه عدم قبولی منتشر می شود. در این کارنامه تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره کسب شده در هر یک از دروس امتحانی، امتیاز کل وی و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه مورد نظر دانش آموز درج شده است. داوطلبان بس از دریافت این کارنامه در صورتی که به نتایج معترض اند، می توانند درخواست خود را در زمان مقرر از طریق سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی ارسال کنند.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی برای دانش آموزانی که در شهرستان های استان تهران سکونت دارند، چند روز پس از اعلام نتایج با مراجعه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج این استان به آدرس اینترنتی sanjesh.teo.ir امکان پذیر است. توجه داشته باشید که دو هفته پس از بررسی اعتراضات، نتیجه آن در سایت مذکور اطلاع رسانی می شود.

نکات اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های استان تهران 1401 – 1402

شرکت کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی پس از مشاهده وضعیت قبولی خود باید به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و نام نویسی خود را تکمیل نمایند. همچنین افرادی که پذیرفته نشده اند، در صورت اعتراض می توانند بعد از دریافت کارنامه عدم قبولی خود نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. علاوه بر نکات ذکر شده در متن فوق، یک سری شرایط و قوانین دیگری نیز وجود دارد که در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ادامه مطلب درج شده اند.

 • انتشار یک کارنامه تحت عنوان کارنامه عدم قبولی به صورت اینترنتی برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند.
 • این کارنامه شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر درس، تراز داوطلب و تراز آخرین فرد قبول شده است که با استفاده از آن می توانند اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خود را ثبت کنند.
 • نقل و انتقال پذیرفته شدگان امکان پذیر نیست.
 • افرادی که در یک مدرسه پذیرش شده اند، مجاز به ثبت نام در مدارس دیگر نیستند.
 • دانش آموزان دو قلو یا چند قلو در صورتی که یکی از آن ها قبول شود، پذیرش دیگری منوط به کسب 80 درصد نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده است.
 • هر داوطلب تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی از شاخه نظری اعم از علوم تجربی، انسانی، ریاضی و فیزیک و معارف اسلامی می باشد.
 • در نمون برگ تقاضانامه ثبت نام، هر دانش آموز صرفا یک هنرستان را می تواند انتخاب کند.

قبول شدگان برای انجام مراحل ثبت نام می بایست به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه کنند. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود.

 

سوالات متداول 

1- اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

هنوز زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی این استان برای سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در دسترس نیست.

2- برای دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران باید از طریق چه سایتی اقدام کرد؟

نتایج این آزمون در سایت آموزش و پرورش شهرستان های این استان به آدرس sanjesh.teo.ir اعلام خواهد شد.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ وجود دارد؟

بله، حدودا یک هفته بعد از انتشار کارنامه ها می توانید از طریق سایت اعلام نتایج اعتراض خود را ثبت کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر
 1. سلام جئاب شهرستان ها کی میاد پس؟

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد