تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

فرصت مجدد ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99
تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مشاوران مالیاتی جامعه ای از مشاوران هستند که در زمینه امور مالی و حسابداری مالیاتی برنامه ریزی می کنند. امروزه وجود یک مشاور مالیاتی خبره و مسلط به مسائل اقتصادی برای هر مجموعه و سازمانی جزء امور ضروری می باشد. بر همین اساس، در سال های اخیر آزمونی جهت انتخاب اعضای این جامعه در کشور برگزار می گردد و داوطلبانی که علاقه دارند به اعضای این جامعه بپیوندند می بایست در گام اول در آزمون ورودی آن شرکت نمایند. بنابراین داوطلبان باید پس از مطالعه اطلاعیه های لازم، در زمان مقرر اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. معمولا سازمان سنجش در همه دوره های برگزاری آزمون های مختلف، مهلتی برای اصلاح اطلاعات ثبت نامی یا نام نویسی مجدد قرار می دهد که در این مدت زمان، متقاضیانی که بنا به هر دلیلی موفق به ثبت نام خود نشده اند، بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران به صورت الکترونیکی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

داوطلبان شرکت در آزمون مشاوران مالیاتی، باید پس از کسب اطلاعات در حوزه حدود شغلی این مشاوران و ضوابط پذیرش آن ها، اقدام به ثبت نام خود در آزمون نام برده نمایند. در صورتی که داوطلبان در زمان تعیین شده به دلایلی از جمله عدم اطلاع از زمان ثبت نام، یا مردد بودن از شرکت در آزمون از نام نویسی جا بمانند، می توانند از امکانی که سازمان سنجش برای آن ها فراهم کرده استفاده نمایند و در آزمون مذکور ثبت نام کنند.

در بعضی مواقع نیز ممکن است داوطلبان در هنگام ثبت نام مدارک خود را به طور کامل و صحیح ارسال ننموده باشند یا در مشخصات ثبت نامی آن ها خطایی صورت گرفته باشد که نیازمند ویرایش باشد. در این صورت این دسته از متقاضیان نیز می توانند نسبت به اصلاح اطلاعات خود در زمان تمدید شده اقدام نمایند. ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99 از روز یکشنبه 18 خرداد 99 آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه داشت. طبق اطلاعیه های سازمان سنجش مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، زمان های در نظر گرفته شده به شرح جدول زیر می باشد:

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

تمدید نوبت اول: از 25 تا 31 خرداد 99

تمدید نوبت دوم: از 5 تا 15 تیر 99
تمدید نوبت سوم: از 15 تا 20 تیر 99

نحوه ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

داوطلبان می توانند در هر یک از این فاصله های زمانی ایجاد شده ابتدا ازشرایط ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی 99 آگاهی کسب کنند و در صورت واجد شرایط بودن، به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به نام نویسی یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند. در این مرحله داوطلب می بایست هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی99 را پرداخت نموده و سپس فرم تقاضای اینترنتی را به دقت تکمیل کند و در قسمت های مشخص شده اطلاعات خواسته شده را وارد نماید. در این مرحله لازم است مدارک زیر در سامانه بارگذاری شود:

  • اسکن عکس پرسنلی 4*3 تمام رخ و واضح.
  •  کپی دو طرف کارت ملی.
  •  تصویر صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات در صورت داشتن.
  • کپی آخرین مدرک تحصیلی مرتبط و ارسال فایل اسکن شده مدرک لیسانس الزامی است.
  • فایل اسکن شده کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا کارت معافیت (ویژه متقاضیان آقا).
  • کپی حکم بازنشستگی، پایان تعهد خدمت و یا تکمیل فرم مربوط به نداشتن رابطه استخدامی.
  • تصویر خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی مربوطه.

در نهایت اگر ثبت نام شما کامل و به طور صحیحی انجام شده باشد، سامانه مذکور یک کد رهگیری برای شما منتشر می کند که این کد رهگیری برای کلیه اقدامات پس از ثبت نام مانند کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مالیاتی 99 مورد نیاز می باشد و باید نزد داوطلب حفظ شود.

لازم به ذکر است که شرکت کنندگان باید در زمان نام نویسی تمامی مشخصات خواسته شده در تقاضانامه اینترنتی را به صورت کامل و با نهایت دقت ثبت کنند و آن را به امید اصلاح در زمان تمدید ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99 به تعویق نیندازند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از اطلاعات ثبت شده اشتباهی وجود داشته باشد، مسئولیت آن بر عهده داوطلب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی