تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

مهلت مجدد ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400
تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

مشاوران مالیاتی جامعه ای از مشاوران هستند که در زمینه امور مالی و حسابداری مالیاتی برنامه ریزی و فعالیت می کنند. امروزه وجود یک مشاور مالیاتی خبره و مسلط به مسائل اقتصادی برای هر مجموعه و سازمانی جزء امور ضروری می باشد. بر همین اساس، در سال های اخیر آزمونی جهت انتخاب اعضای این جامعه در کشور برگزار می گردد و داوطلبانی که علاقه دارند به اعضای آن بپیوندند، می بایست در گام اول در آزمون ورودی مربوطه شرکت نمایند. اما ممکن است برخی از متقاضیان بنا به دلایلی همچون عدم اطلاع از زمان ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران، در موعد مقرر موفق به نام نویسی نشوند.

از همین رو، سازمان سنجش آموزش کشور در هر دوره از برگزاری این آزمون، مهلت مجددی را در اختیار این دست از علاقه مندان قرار می دهد. توجه داشته باشید سایر داوطلبانی که در مهلت اولیه نسبت به نام نویسی خود اقدام کرده اند نیز در صورت نیاز می توانند در بازه زمانی تمدید شده به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 بپردازند.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در بازه زمانی تمدید مهلت نام نویسی وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

داوطلبان شرکت در آزمون مشاوران مالیاتی باید پس از کسب اطلاعات لازم در زمینه شغلی مورد نظر و همچنین اطلاع از رشته های مورد نیاز آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی، اقدامات لازم جهت نام نویسی خود را به انجام برسانند. در صورتی که داوطلبان در زمان تعیین شده به دلایلی از جمله عدم آگاهی از زمان ثبت نام یا مردد بودن جهت شرکت در آزمون از فرآیند تکمیل فرم تقاضانامه و بارگذاری مدارک خود در سایت مربوطه جا بمانند، می توانند از امکانی که سازمان سنجش آموزش کشور تحت عنوان تمدید مهلت نام نویسی برای آن ها فراهم نموده، استفاده کنند.

پس از پایان مهلت اولیه نام نویسی آزمون مذکور در روز دوشنبه مورخ 8 شهریور ماه، طبق اطلاعیه ای که از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار علاقه مندان شرکت در این آزمون قرار گرفت، فرآیند ثبت نام در این آزمون تا روز دوشنبه مورخ 15 شهریور ماه تمدید شد. لذا آن دسته از متقاضیانی که موفق به انجام فرآیند ثبت نام خود در فرصت اولیه نشده اند، می توانند در این بازه زمانی به سایت مذکور مراجعه نموده و به تکمیل فرآیند مربوطه بپردازند.

در بعضی مواقع نیز ممکن است داوطلبان در هنگام ثبت نام، مدارک خود را به طور کامل و صحیح در سایت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ارسال نکرده و یا در درج مشخصات ثبت نامی آن ها خطایی صورت گرفته باشد که لازم است نسبت به ویرایش آن ها اقدام شود. در چنین شرایطی متقاضیان می توانند به ویرایش اطلاعات خود در زمان تمدید شده نیز بپردازند.

نحوه ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

داوطلبان می توانند در هر یک از این بازه های زمانی اعلام شده جهت نام نویسی ابتدا از شرایط ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی ایران آگاهی کسب کنند و در صورت واجد شرایط بودن، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. در این مرحله داوطلبان ابتدا می بایست هزینه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی را پرداخت نموده و سپس فرم تقاضانامه اینترنتی را مطابق با راهنمای زیر، به دقت تکمیل کنند.

  • ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org
  •  انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی” و کلیک روی لینک فعال مربوط به ثبت نام آزمون
  • خرید کارت اعتباری از طریق پرداخت هزینه نام نویسی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
  • بازگشت به صفحه ابتدایی ثبت نام و درج سریال کارت اعتباری در کادر مربوطه
  • بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سامانه و تکمیل فرم تقاضانامه

در نهایت اگر ثبت نام شما کامل و به طور صحیح انجام شده باشد، از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور یک کد رهگیری صادر می گردد که لازم است آن را تا زمان اعلام نتایج آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 نزد خود نگه دارید. لازم به ذکر است که شرکت کنندگان باید در زمان نام نویسی تمامی مشخصات خواسته شده در تقاضانامه اینترنتی را به صورت کامل و با نهایت دقت ثبت کنند و بررسی آن را به امید ویرایش در تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران به تعویق نیندازند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از اطلاعات اظهار شده توسط متقاضی اشتباهی وجود داشته باشد، مسئولیت آن بر عهده وی خواهد بود.

 

 سوالات متداول

1- آیا مهلت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال جاری تمدید شده است؟

بله، فرآیند نام نویسی علاقه مندان تا روز دوشنبه مورخ 15 شهریور ماه تمدید شد.

2- ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی از چه طریقی انجام می شود؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

3- آیا امکان ویرایش الطاعات ثبت نامی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در صورت نیاز در فرصت اولیه نام نویسی و همچنین تمدید آن نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی