چهارشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مختلف علاقه مند به شغل معلمی هستند و دنبال راهی برای ورود به این حرفه اند. علاوه بر تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی، راه دیگری نیز برای ورود به این عرصه وجود دارد. وزارت آموزش و پرورش کشور هر ساله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی جهت جذب نیروی مورد نیاز خود می نماید.سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری آزمون مذکور، در سال 99 نیز اطلاعیه ای مبنی بر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر کرده است تا متقاضیان از زمان و نحوه ثبت نام آن مطلع شوند.

در مدت زمان تمدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست با توجه به شرایط و زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام به نام نویسی کنند. اما احتمال دارد برخی از داوطلبان به دلیل عدم اطلاع از زمان ثبت نام یا عدم دسترسی به مدارک مورد نیاز موفق به ثبت نام نشوند. به همین دلیل معمولا سازمان سنجش مهلتی را جهت ثبت نام جاماندگان در نظر می گیرد. آن دسته از علاقه مندانی که از ثبت نام این آزمون جا مانده اند یا نیاز دارند که اطلاعات خود را ویرایش کنند، می توانند در تاریخ تعیین شده نسبت به انجام این امر اقدام کنند.
بنا بر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشورداوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند از روز 1 لغایت 4 مهر ماه سال جاری نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

همان طور که در مطلب فوق گفته شد، ممکن است برخی از متقاضیان موفق به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نشده باشند یا بخواهند اطلاعات خود را ویرایش کنند. در این صورت می بایست با توجه به مهلت تمدید شده از سوی سازمان سنجش، اقدامات لازم در این راستا را به انجام برسانید.
متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطابق مراحل زیر، فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانند.

 1. ابتدا می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.
 2. در این مرحله روی لینک فعال “هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1399” کلیک نمایید.
 3. در صفحه باز شده، از منوی موجود در سمت راست، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نمایید.
 4. از میان موارد عنوان شده در صفحه، کلید عبارت “سریال ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1399” را فعال نموده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.
 5. اطلاعات خواسته شده در این بخش را در کادرهای مشخص شده وارد کنید و مجددا روی عبارت “تایید و ادامه” کلیک کنید.
 6. اطلاعاتی وارد شده در مرحله قبل، مجددا در این صفحه نمایان می شوند که لازم است پس از فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام”، کلید “ادامه روند پرداخت” را انتخاب کنید.
 7. اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را در بخش های مربوطه وارد نموده و سپس روی عبارت “پرداخت” کلیک نمایید.
 8. مجددا به مرحله سوم بازگردید و این بار روی عبارت “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک کنید.
 9. شماره سریال کارت اعتباری که پس از واریز وجه دریافت کرده اید را در کادر مربرطه وارد کنید و پس از ثبت کد امنیتی موجود در صفحه، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.
 10. با ورود به سامانه ثبت نام، یک فرم تقاضانامه پیش روی شما قرار خواهد گرفت که باید اطلاعات هویتی داوطلب را وارد نمایید که این اطلاعات عبارت اند از:
 • اطلاعات اشتغال
 • سهمیه ها
 • اطلاعات تحصیلی
 • تعیین عنوان شغل و نام دستگاه مورد نظر

پس از اتمام مراحل فوق، یک کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. توصیه می شود که یک نسخه پرینت شده از فرم تکمیلی را تهیه کرده و آن را تا پایان فرآیند استخدام، نزد خود نگه دارید.

 

در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان می بایست جهت تکمیل فرآیند نام نویسی، هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به مبلغ 61 هزار تومان را پرداخت نمایند. همچنین متقاضیان می توانند با شناخت منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مطالعه آن ها، خود را برای رقابت با دیگر شرکت کنندگان آماده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از موارد فوق و همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 99 می توانید روی لینک های مرتبط با آن ها کلیک نمایید.

سوالات متداول

1- تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی اموزش و پرورش در چه تاریخی است؟

بنا بر اعلام سازمان سنجش، متقاضیان می توانند از روز 1 لغایت 4 مهر سال جاری نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

2- آیا امکان ویرایش اطلاعات در مهلت تمدیدشده ثبت نام وجود دارد؟

بله، متقاضیانی که نیاز به ویرایش اطلاعات خود دارند، می توانند در مدت زمان مقرر اقدامات لازم را به انجام برسانند.

3- آیا امکان تمدید مجدد برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجود دارد؟

امکان تمدید مجدد این مهلت بسیار کم است ولی در صورت تمدید، متعاقبا از طریق سایت ایران اعلام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی