سه شنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / انتخاب رشته / نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97

نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97

تا کنون 283816 نفر از این نرم افزار استفاده کرده اند

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار انتخاب رشته کنکور 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پس از مشخص شدن نتایج کنکور سراسری داوطلبان استرس مرحله ی بسیار حساس انتخاب رشته را دارند و نگران این هستند که با انتخاب رشته نادرست آینده شغلی و تحصیلی آنان دستخوش تغییرات شود. به دلیل اهمیت بسیار زیاد انتخاب رشته کنکور سراسری تیم ایران مشاوره بر آن شد تا با طراحی نرم افزار انتخاب رشته کنکور گامی مثبت در جهت انتخاب رشته صحیح و ایده آل و همچنین کاهش استرس داوطلبان کنکور بردارد. این نرم افزار برای تمامی گروه های آزمایشی از جمله ریاضی، تجربی و علوم انسانی قابل استفاده می باشد. جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور ایران مشاوره بایستی رشته امتحانی خود را انتخاب کنید و سپس با وارد کردن رتبه ای که به دست آورده اید می توانید با کمترین خطا مشاهده نمایید که با این رتبه احتمال قبولی شما در کدام رشته و کدام دانشگاه ها وجود دارد و داوطلبانی با وضعیت مشابه شما سال گذشته در کدام رشته محل ها پذیرفته شده اند. لازم به ذکر است که این نرم افزار جزو دقیق ترین نرم افزارهای انتخاب رشته کنکور است و با کمترین درصد خطا عمل می کند. در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر در رابطه با انتخاب رشته می توانید با تیم مشاوره تحصیلی انتخاب رشته ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵۳۳ نظر

 1. سلام با تراز۷۰۴۴آیا امکان قبولی در رشته پرستاری آزاد ظرفیت خودگردان یاسوج هست؟

 2. با سلام ببخشید با تراز ۸۰۰۰ زیر گروه یک امکان قبولی دامپزشکی آزاد هست یا خیر ممنون منطقه یک هستم

  • سلام
   با توجه به تراز شما احتمال قبولی در رشته ی دامپزشکی نسبتا خوب است.بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص علاوه بر تراز شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که تراز بهتری نسبت به شما دارند و همچنین ظرفیت دانشگاه ها در رشته ی انتخابی شما بستگی دارد.

 3. سلام خسته نباشید
  من ترازم ۹۱۵۲ زیرگروه ۱ و۹۱۰۰ زیر گروه ۲ ورتبه ام ۱۶۵۰ درسهمیه ۵% رشته تجربی ازمنطقه ۲
  ایا امکان قبولی پرشکی یا دندان ودارو از دانشگاه ازاد ویا پردیس سراسری هست قبلا از پاسخ شما متشکرم

  • سلام احتمال قبولی در سه رشته ی اصلی برای شما وجود دارد و البته پذیرش شما بستگی به انتخاب رشته ی شما و سایر داوطلبین دازد.

 4. با رتبه ۱۳۰۰سهمیه۲۵%و تراز ۷۲۵۵در انتخاب دانشگاه ازاد چه رشتع هاروبه احتمال مناسب قبول میشم؟

  • با سلام شما برای قبولی در رشته های پزشکی شانس نسبی دارید ولی برای رشته های پیرا پزشکی شانس قبولی شما حتمی است

 5. با سلام.آیا من با رتبه ۲۱هزار شبانه عمران هرمزگان میتونم بیارم؟

  • با سلام متاسفانه شانس شما برای این رشته و دانشگاه بالا میباشد البته این بدان معنا نیست که شانس شما صفر میباشد اما احتمال قبولی شما قوی هم نیست

 6. سلام خیلی از سایت ها برای سهمیه ایثارگران هشتاد درصد نمره آخرین فرد قبولی رو قرار دادن ولی در دفترچه انتخاب رشته هفتاد درصد ذکر شده الان کدوم اعمال میشه به نظر شما؟و اینکه به نظر شما با توجه به امسال که سهمیه مناطق هم اعمال میشه ایا من با رتبه ۱۲۳۰سهمیه۲۵%امکان قبولی در شهر تهران در رشته ی فیزیوتراپی رو دارم؟

  • با سلام . باید خدمت شریفتان عرض نمایم که شما ۷۰ درصد آخرین ظرفیت ذکر شده را دارید و در ضمن با توجه به رتبه ی شما در سهمیه ۲۵ درصدی شانس شما در رشته ی فیزیوتراپی اندکی پایین میباشد .

 7. سلام خیلی از سایت ها برای سهمیه ایثارگران هشتاد درصد نمره آخرین فرد قبولی رو قرار دادن ولی در دفترچه انتخاب رشته هفتاد درصد ذکر شده الان کدوم اعمال میشه به نظر شما؟و اینکه به نظر شما با توجه به امسال که سهمیه مناطق هم اعمال میشه ایا من با رتبه ۱۲۳۰سهمیه۲۵%امکان قبولی در شهر تهران در رشته ی فیزیوتراپی رو دارم؟

  • با سلام . باید خدمت شریفتان عرض نمایم که شما ۷۰ درصد آخرین ظرفیت ذکر شده را دارید و در ضمن با توجه به رتبه ی شما در سهمیه ۲۵ درصدی شانس شما در رشته ی فیزیوتراپی اندکی پایین میباشد .

 8. سلام خیلی سایت ها برای امسال سهمیه ٢۵٪
  نوشتن باید ٨٠٪نمره اخرین فرد باشه ولی در دفترچه امسال ٪قید٧٠شده الان هشتاد یا هفتاد درصد أعمال میشه؟
  و اینکه من چقدر احتمال داره فیزیو تراپی دولتی بارتبه ۱۲۰۰ ٢۵٪ایثارگران قبول شم مخصوصا شهر وهران یا سمنان؟

  • با سلام . با توجه به سهمیه ی شما باید عرض کنم که شما جزو ظرفیت ۷۰ درصد آخرین فرد قبولی هستید و در ضمن شانس قبولی شما در پذیرش در این رشته و در این استان ها نسبتا مناسب میباشد .

 9. سلام خیلی از سایت ها برای سهمیه ایثارگران هشتاد درصد نمره آخرین فرد قبولی رو قرار دادن ولی در دفترچه انتخاب رشته هفتاد درصد ذکر شده الان کدوم اعمال میشه به نظر شما؟و اینکه به نظر شما با توجه به امسال که سهمیه مناطق هم اعمال میشه ایا من با رتبه ۱۲۳۰سهمیه۲۵%امکان قبولی در شهر تهران در رشته ی فیزیوتراپی رو دارم؟

  • با سلام . باید خدمت شریفتان عرض نمایم که شما ۷۰ درصد آخرین ظرفیت ذکر شده را دارید و در ضمن با توجه به رتبه ی شما در سهمیه ۲۵ درصدی شانس شما در رشته ی فیزیوتراپی اندکی پایین میباشد .

 10. سلام .. ببخشید آیا امکان اینکه توی این چند روز باقی مونده انتخاب رشته ای که انجام دادم رو لغو کنم وجود داره یا نه …
  به شدت پشیمونم .. میخواستم ببینم اگه درخواست بدم به سازمان سنجش میشه انتخاب رشتم لغو بشه یا نه ..؟؟؟؟؟
  ممنون میشم اگه سریع تر جوابمو بدید .. توی اوضاع خیلی بدی هستم ..واقعا میخوام که انتخاب رشتم حذف بشه

  • سلام شما میتوانید با درخواست زدن به سازمان سنجش اعلام انصراف از گزینش بدهید و نتیجه ی قطعی را سازمان سنجش در قالب پاسخ به نامه ی شما مشخص میکند.

 11. ببخشید میتونم ویرایش کنم از ریاضی ب انسانی تغییر بدم؟

  • باسلام.اگر لینک ویرایش ثبت نام براساس سوابق تحصیلی در قسمت تغییر مجموعه آزمایشی فعال گردد شما می توانید این تغییر و ویرایش را در اطلاعات خود به وجود آورید.

 12. سلام و خسته نباشید
  من ترازم ۹۱۰۰ در سهمیه ۵ درصدی شده و در این سهمیه رتبه ام ۱۹۲۰ شده آیا شانسی برا سه رشته اصلی تجربی در پردیس خودگردان یا مازاد و یا دانشگاه آزاد دارم.

  • باسلام
   باتوجه به تراز شما شانس پذیرش در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در واحدهای پردیس های خودگردان و ظرفیت مازاد و دانشگاه آزاد و پردیس دانشگاه آزاد تقریبا خوب می باشد.

 13. سلام خسته نباشید ببخشید رشته من ریاضی فیزیکه ایا میتونم من حسابداری کارشناسی پیوسته بدون ازمون دانشگاه آزاد بخونم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • سلام
   بله شما در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی و پرداخت هزینه ۴۰۰۰۰تومانی می توانید در بخش ثبت نام با سوابق تحصیلی دوره ی کارشناسی پیوسته۹۷ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.در هنگام ثبت نام شما باید گروه آزمایشی خود را گروه علوم انسانی انتخاب نمایید.

 14. خیلی ممنون از نرم افزارتون.خیلی کمکم کرد

 15. سلام با رتبه ۷۸۱۱ منطقه ۳ وزیر گروه یک رتبه ۷۲۰۰ آیا امکان قبولی پرستاری یا علوم آزمایشگاهی کرج یا مازندران نیمسال اول رو دارم یا نه ؟؟؟
  تروخدا جوابمو بدین … درصدام هم زیست ۴۸ فیزیک ۵۱ شیمی ۴۰ ریاضی ۲۷/۳ ادبیت ۳۲ دینی ۴۸/۴ عربی ۷۱/۸ زبان هم صفر … خواهش میکنم

  • باسلام. باتوجه به درصدهای ارایه شده و رتبه ذکر شده، شانس پذیرش شما در رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی کرج متوسط و در دانشگاه پزشکی مازندران نسبتا خوب می باشد. شانس پذیرش در هردو دانشگاه در رشته های علوم آزمایشگاهی و پرستاری نیز نسبتا خوب است.

 16. سلام با تراز ۸۹۰۰ سهمیه ۵ درصد آیاشانس قبولی پزشکی دانشگاه آزاد را دارم؟

  • باسلام
   سهمیه ایثارگری و جانبازی و همینطور سهمیه بسیج فعال در پذیرش دانشگاه آزاد بی تاثیر است و ملاک پذیرش تراز شما در کارنامه می باشد که البته باتوجه به تراز شما شانس پذیرش در رشته پزشکی تقریبا خوب است.

   • یعنی شانس قبولی در آزاد اردبیل را دارم یا فقط راه دور؟یا مازاد؟

    • شانس قبولی شما مناسب است اما قطعی نمیباشد. شما با اخرین تراز های پذیرفته در سال گذشته اختلاف کمی دارید پس از شانس نسبتا مناسبی برخوردار هستید

 17. سلام با تراز۶۶۱۱امکان قبولی د دامپزشکی و‌ مامایی و پرستاری ازاد هست ایا ؟؟

  • سلام
   معمولا در رشته های پیراپزشکی و دامپزشکی با تراز بالاتر از ۷۰۰۰پذیرش دانشجو صورت می گیرد.بطور کلی پذیرش در یک رشته و دانشگاهی خاص علاوه بر تراز شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که تراز بهتری نسبت به شما دارند و ظرفیت دانشگاه ها در رشته ی انتخابی شما بستگی دارد.

 18. با سلام. سهمیه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه ازاد امسال حدف شده یا نه؟ ممنون میشم راهماییم کنید.

  • باسلام
   باتوجه به فرم ثبت نامی امسال دانشگاه آزاد، گزینه وارد کردن سهمیه بسیج فعال از فرم حذف گردیده است.

  • بارتبه۵۰هزار منطقه۳میتونم پرستاری دانشگاه ازاد ظرفیت خودگردان قبول شم؟لطفا سریع جواب بدید

   • سلام
    دانشگاه ازاد با تراز، پذیرش دانشجو انجام می دهند.معمولا در رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با تراز بالای ۷۰۰۰پذیرش دانشجو انجام می گیرد.بطور کلی پذیرش دانشجو در یک رشته و یک دانشگاه خاص علاوه بر تراز شما به انتخاب رشته ی داوطلبانی که تراز بالاتری نسبت به شما دارند و ظرفیت دانشگاه ها در رشته ی انتخابی شما بستگی دارد.

 19. باسلام
  منرتبه ۴۲۰۱ منطقه ۳ شدم
  و ساکن استان سیستان و بلوچستان شهر زابل هستم
  ایا امکان قبولی در ۳ رشته پرطرفدار را به صورت تعهدی دارم ؟
  دررشته فیزیوتراپی امکان قبولیم چقدر است؟

  • باسلام
   شانس پذیرش شما در رشته های پزشکی و داروسازی و دندانپزشکی در مناطق محروم نسبتا خوب می باشد. اما در رشته فیزیوتراپی شانس پذیرش شما مقداری ضعیف است.

 20. سلام.با رتبه ۱۶۰۰۰انسانی منظقه۳ ایا ب نظرتون برم علوم تربیتی بخونم یا برای سال بعد بشیننم که دانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟وایابازار کار علوم تربیتی تضمینیه؟

  • سلام وارد شدن به دانشگاه فرهنگیان قطعا دارای محاسن بسیار زیادی است و برای مابقی رشته های گروه علوم انسانی بازار کار قطعی و تضمینی وجود ندارد و البته رشته ی علوم تربیتی جز رشته های خوب و پرطرفدار گروه علوم انسانی میباشد.

 21. سلام،بارتبه ی ٣٠٠٠ سهمیه ٢۵٪؜ میتونم داروسازی ازاد یا پزشکی ازاد قبول شم؟؟

 22. با سلام. من با تراز ۶۵۰۰ و رتبه ۵۴۰۰۰ منطقه ۲ و سهمیه بسیج پرستاری جایی قبول میشم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • با سلام شانس شما در دانشگاه های ازاد و بخصوص در ظرفیت خودگردان این دانشگاه ها بالا میباشد و مطمئنا میتوانید در برخی از شهرها پذیرش بگیرید

 23. سلام. آیا با رتبه ۱۵۰۰ زبان دانشگاه بابلسر امکان قبولی در رشته آموزش زبان انگلیسی روزانه هست؟

  • باسلام
   باتوجه به رتبه شما احتمال قبولی در رشته اموزش زبان انگلیسی در دوره های روزانه وجود دارد اما پذیرش به در دانشگاه به انتخاب رشته شما و ظرفیت دانشگاه بستگی دارد.

 24. سلام با رتبه ۲۵۰۰ منطقه ۳ ریاضی میتونم تهران قبول شم مهندسی ها یا مدیریت و اقتصاد???????

  • سلام
   با توجه به رتبه ی شما قبولی در رشته های مختلف در دانشگاه های تهران نسبتا خوب است .ولی بطور کلی قبولی در یک رشته و دانشگاهی خاص علاوه بر رتبه ی شما به انتخاب رشته ی سایر داوطلبانی که رتبه ی بهتری نسبت به شما دارند و همچنین ظرفیت دانشگاه ها در رشته های انتخابی شما نیز بستگی دارد.

 25. سلام با تراز ۹۷۶۹ زیرگروه ۱ و رتبه ی ۲۷۴۹ زیرگروه ۱ در منطقه ۲ پزشکی آزاد و پردیس قبول میشم؟ سهمیه ی بسیج فعال رو هم برای دانشگاه آزاد دارم.

  • با سلام. احتمال قبولی برای شما وجود دارد، معمولا در پذیرش دانشگاه ازاد که تراز در نظر گرفته میشود، که با تراز شما سال گذشته قبولی بوده است ، شما انتخاب رشته خودرا حتما داشته باشید ، و در نظر بگیرید نحوه انتخاب رشته بقیه داوطلب ها هم در شانس پذیرش شما موثر می باشد. سهمیه شما دیگربرای دانشگاه ازاد تاثیر نخواهد گذاشت

 26. سلام من با تراز ۹۷۶۹ زیرگروه ۱ و رتبه ی ۲۷۴۹ منطقه ۲ در زیر گروه ۱ پزشکی آزاد یا پردیس و تعهدی قبول میشم؟ البته برای دانشگاه آزاد سهمیه ی بسیج فعال رو هم دارم.

  • باسلام
   شانس پذیرش شما در دانشگاه های پردیس تقریبا متوسط می باشد. اما شانس پذیرش شما در رشته های پزشکی با تعهد در مناطق محروم نسبتا خوب است. برای پذیرش در دانشگاه آزاد تراز شما قابل سنجش می باشد. شانس پذیرش شما در دانشگاه آزاد نیز خوب است اما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته شما بستگی دارد. در فرم ثبت نامی دانشگاه آزاد گزینه سهمیه بسیج فعال حذف گردیده است و پذیرش با سهمیه عادی صورت می گیرد.

 27. سلام با رتبه ۲۵۰۰ ریاضی میتونم تهران قبول شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون اگه جواب بدید

  • باسلام شانس پذیرش شما در رشته های برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر باتوجه به ظرفیت دانشگاه برای شما وجود دارد. شما میتوانید اولویت بندی در دانشگاه های تهران را در رشته های مختلف داشته باشید و شانس پذیرش خود را افزایش دهید.

 28. با سلام با رتبه زیرگروه یک ۴۰۹ سهمیه ۵درصد و تراز ۱۰۰۸۰ شانس دعوت به مصاحبه و قبولی پزشکی دانشگاه شاهد را دارم؟

 29. سلام
  ۱۸۷۳ منطقه ۱ مرد تهران پزشکی- دکتری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
  آیا این واقعی است ؟
  رتبه من ۱۷۹۹ در منطقه ۱ تهران هستم آیا روزانه پزشکی قبول میشم هر جا باشه میرم فقط روزانه

 30. سلام خسته نباشید خواهشاً جواب منو زودتر بدیدبا رتبه ۵۹۰۸ میتونم دانشگاه های تهران روزانه یا شبانه رشته فیزیک یا ریاضی یا آمار قبول بشم؟

 31. عرض سلام و خسته نباشید دارم،ببخشید شما تخمین رتبه که برام انجام دادید گفتید میشم ۱۸۰۰ و شدم ۱۸۲۲ الان ولی واقع درمونده شدم با این رتبه تو منطقه ۲ پزشکی میشه قبول شد حالا هر جایی؟؟؟
  مطمئنم هرچی بگید درسته
  (تو زیر گروه یک شدم ۱۷۶۷ شدم منطقه ۲)

  • باسلام
   شانس پذیرش شما در دوره های روزانه شانس پذیرش شما تا حدودی متوسط است اما حتما در انتخاب رشته خود لحاظ کنید اما شانس پذیرش شما در واحدهای پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد خوب می باشد.

 32. سلام با رتبه ۲۸۰۰ سهمیه جانبازی میشه ازاد پزشکی قبول شد

 33. سلام میخواستم بدونم با رتبه کشوری۳۰۰۰۰۰و منطقه ۱۰۰۰۰۰ میتونم تو دانشگاه شبانه میکروبیولوژی بخونم؟

  • باسلام
   ابتدا به کارنامه کنکور سراسری مراجعه کنید که در قسمت وضعیت مجاز برای شما مشخص شده که مجاز به انتخاب رشته در روزانه و نوبت دوم هستید یا خیر! اما باتوجه به رتبه شما شانس پذیرش بسیار ضعیف می باشد.

 34. سلام خسته نباشید میشه کمکم کنید خیلی استرس دارم .
  آیا با رتبه ۲۵۰۰۰منطقه ۳ و تراز ۷۱۰۰احتمال قبولی رشته های پرستاری هوشبری مامایی یا اتاق عملو دارم یا نه؟

 35. سلام.تغییر رشته در دانشگاه انصراف محسوب میشه؟ چون فقط یک بار حق انصراف داریم.

  • با سلام. بستگی به رشته انتخابی شما دارد در بعضی از رشته ها برای شما تطبیق میخوره و نیاز به انصراف شما نیست ، اما اگر رشته انتخابی شما جوری باشه که دانشگاه تطبیق نزنه شما باید انصراف بدید مجدد ثبت نام کنید، اگر تغییر رشته خود را در همان دانشگاه بخوایید بعد از انصراف اول مانعی برای ثبت نام مجددتون وجود ندارد، همچنن اگر برای دانشگاه دیگر میخوایید باز هم میتوانبد مجدد ثبت نام کنید .

 36. کارشناس مهندس بهداشت محیط میتونه ارشد پرستاری ادامه بده؟؟

  • با سلام. شما حتما باید کارشناسی پرستاری داشته باشید، و تحصیل در رشته پرستاری در مقطع ارشد با کارشناسی مهندسی بهداشت برای شما امکان پذیر نمی باشد..

 37. سلام ….ممنون میشم واقعا جواب بدید …تراز من ۷۲۹۳و سهمیه ۲۵درصدی دارم
  ممکنه امسال دندانپزشکی ازادی قبول شم احتمالش چقدره؟؟؟!

 38. با سلام، رتبه ۸۰۰۰ منطقه ۳ و ۳۰۰۰۰ کشوری تجربی میشه مامایی یا پزشکی هر جا (ازاد – پردیس یا…. ) قبول شد؟ ممنون میشم جواب بدهید

  • باسلام احتمال قبولی شما در رشته پزشکی بسیار پایین است ولی برای رشته مامایی احتمال قبولی شما بسیار زیاد است

 39. سلام من رتبم شده ۱۷۷۲۴ منطقه یک با این رتبه پرستاری و میکروبیولوژی دانشگاه دولتی در شهر های مختلف قبول میشم

  • با سلام احتمال قبولی شما در هر دو رشته وجود دارد. برای دانشگاه ازاد در شهرهای مانند زاهدان و اهوار و برای دانشگاه ازاد احتمال قبولی شما در شهرهای نزدیک پاییتخت بالا میباشد

 40. سلام منطقه دو هستم با رتبه سهمیه نهایی زیرگروه یک ۱۰۰۰۰ میتونم بومی هوشبری یا اتاق عمل قبول شم؟ ممنون میشم جواب بدید

 41. سلام.خسته نباشید.یه سوالی داشتم.برای انتخاب رشته و دانشگاهای نوبت دوم،باید از نیمه دوم شهریور برای ثبت اقدام کنیم

  • سلام
   منظور ازدانشگاه های نوبت دوم همان دانشگاه های دوره شبانه است که ثبت نام این دوره ها همزمان با ثبت نام و انتخاب رشته ازمون سراسری انجام میشود.

 42. سلام.ببخشید با رتبه ۴۰۰۰۰ منطقه سه.دانشگاه آزاد رشته مامایی امکان قبولیش هست؟؟؟؟ترازم ۶۵۸۷

 43. سلام.با رتبه ۸۲۳۰ در منطقه ۲ در رشته زبان میتونم دانشگاه روزانه گنبد قبول شم؟سراسری زبان چه جاهایی میتونم قبول شم؟

 44. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با رتبه ۹۰۰۰ با سهمیه جانباز ۷۰ درصد میتونم رشته دندان پزشکی چه ازاد چه دولتی قبول شم؟

  • با سلام اگر رتبه شما در منطقه ۹۰۰۰ باشد و در سهمیه پایین تر شود بله امکان قبولی شما وچود دارد اما اگر رتبه در سهمیه شما ۹۰۰۰ است امکان قبولی شما پایین میباشد

 45. سلام ببخشید من میخواستم بدونم با رتبه ۴۷۰۰منطقه ۱ پرستار اراک یا کاشان قبول میشم ؟

 46. سلام با رتبه ۹۲۴ انسانی منطقه ۳ میتونم حقوق روزانه گیلان قبول شم؟؟؟؟

  • با سلام
   احتمال قبولی شما در دانشگاه گیلان به صورت روزانه وجود دارد ولی علاوه بر رتبه شما به ظرفیت دانشگاه و انتخاب رشته سایر داوطلبین نیز بستگی دارد

 47. سلام با رتبه منطقه دو۴۸۲۰ و تراز ۹۳۵۰ امکان قبولی دارو یا پزشکی مازاد یا پردیس هست؟ ؟

  • با سلام
   با توجه به رتبه ۴۸۲۰ و تراز۹۳۵۰ در رشته های پزشکی و داروسازی دانشگاه های پردیس و ظرفیت مازاد احتمال قبولی شما وجود دارد .

 48. سلام خسته نباشید میخوام بدونم من با رتبه ۲۷۰۰ در سهمیه نهایی زبان میتونم دانشگاه رشت قبول بشم روزانه در ضمن منطقه دو هستم و سهمیه ۵ درصدی هم دارم استان بومیم هم تهرانه البته

 49. سلام با رتبه ۲۵۰۰۰ منطقه ۳ شانس قبولی علوم ازمایشگاهی و یا پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان رو دارم

  • با سلام . شما با رتبه ۲۵۰۰۰ در منطقه ۳ شانس قابل قبولی برای رشته علوم آزمایشگاهی را ندارید ولی شانس نسبی برای رشته پرستاری دانشگاه های کرمان را دارید و البته با این مضمون که شانس شما در دانشگاه های آزاد بیشتر میباشد .

  • با سلام
   احتمال قبولی شما در رشته علوم ازمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ضعیف است

 50. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با رتبه ۱۷۹۰ امسال شانس قبولی داروسازی روزانه هست منطقه ۱

 51. سلام به نظرتون با رتبه ۲۴۰۰۰ منطقه ۱٫ تراز ۶۹۰۰ چقدر احتمال داره روزانه پرستاری قبول شم شهرش مهم نیس. درصدام: ادبیات ۳۰ . عربی ۲۰٫ دین وزندگی۵۵٫ زبان ۶۶٫ ریاضی ۱۰٫ زیست ۲۴٫ فیزیک ۷٫ شیمی ۲۳٫ ممنون

 52. سلام .لطفا جواب بدید .من میتوننم با رتبه ۱۷۲هزار خورده ای ددانشگاه پیام نور حسابداری کرج .قبول شم؟

  • رشته حسابداری در دانشگاه پیام نور کرج براساس سوابق تحصیلی ارائه شده است و قبولی شما بستگی به معدل کتبی دیپلم شما دارد

 53. سلام ببخشید میخواستم بدونم با رتبه ی ۱۹ هزار و سهمیه منطقه ۱ میتونم آزاد حقوق اسلامشهر بخونم؟

 54. سلام خسته نباشید
  با رتبه ۱۵۰۰۰ هزار منطقه ۲ و ۳۹ هزار کشوری میتونم مهندسی نساجی یزد قبول بشم؟
  یا امار دانشگاه اصفهان؟
  ممنون

 55. سلام اگر در انتخاب رشته دوره های روزانه و شبانه مجاز نباشیم آیا میشه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت کنیم؟!

  • سلام
   انتخاب رشته دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری و نوبت دوم به طور جداگانه انجام میشود و شما اگر برای انتخاب رشته دوره های روزانه و نوبت دوم مجاز نشده باشید میتوانید برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته انجام دهید.

 56. سلام با رتبه ۲۳۰۰۰منطقه ۲پرستاری راه دور شهرستان میارم#

 57. سلام و خسته نباشید. من پسر هستم و بومی استان تهران و سهمیه منطقه ۳، با تراز ۸۵۵۰ زیر گروه یک و رتبه کشوری ۲۴۶۱۷ چقدر شانس برای قبولی در رشته پرستاری دانشگاه های تهران و البرز دارم؟ در انتخاب رشته پرستاری کدوم شهرهای دیگه رو لحاظ کنم؟ متشکرم .

 58. سلام.آیا با رتبه منطقه دو و ۸۷۰۰ کشوری امکان قبولی در پزشکی به هرشکلی از روزانه یا مازاد یا پردیس خودگردان وجود داره؟؟
  با توجه ادغام سهمیه ایثار گران رتبه واقعی من چه حدودی هست و آیا این در انتخاب رشته لحاظ میشود؟؟توروخدا راهنمایی کنید سریعتر

 59. سلام ببخشید ایامن میتونم با درصدهای
  ادبیات۳۳/۴%
  عربی۱۰/۷%
  دینی۴۸%
  زبان۰%
  زمین۴/۸%
  ریاضی۳/۴%
  زیست۱۳/۴%
  فیزیک۳/۴%
  شیمی۲/۱%
  جایی قبول بشم دولتی باسهمیه ی منطقه۳

 60. سلام
  میخواستم ببینم میشه با رتبه ۳۰۰۰۰ منطقه یک رشته ریاضی دانشگاه ازاد تو شهر تهران مهندسی پزشکی خوند؟؟

 61. با سلام آیا من با رتبه ۱۶۰۰۰منطقه دو کنکور ریاضی دانشگاه علوم و فنون دریایی چابهار رشته مهندسی دریا قبول میشوم ؟

 62. سلام من درصدام ادبیات۴۸/۶ عربی۶۹/۹ دینی ۷۳ زبان ۳۳ زمین ۴ ریاضی ۵۵/۶ زیست ۶۲ فیزیک ۴۵ شیمی ۴۰ با سهمیه ۵ درصدی منطقه سه می تونم دارو سازی قبول شوم؟

 63. سلام آیا من با رتبه ۱۶۰۰۰ منطقه دو کنکور ریاضی در دانشگاه علوم و فنون دریایی چابهار در رشته مهندسی دریا قبول میشوم ؟ لطفا پاسخ دهید

 64. سلام یه سوال درباره ورود به دانشگاه ملی رشته علوم انسانی در رشته دانشگاهی علوم تربیتی شانس قبول شدن در دانشگاه شبانه را دارم یا نه با تشکر

 65. خواهش میکنم جواب بدین با ۲۰۰۰۰ منحصرا زبان آزاد تهران قبول میشم؟

 66. با سلام با رتبه ۸۰۰ منطقه ۳ احتمال قبولی در رشته دندان پزشکی و داروسازی چه دانشگاه هایی جود داره؟

 67. سلام با رتبه ۱۰۰۰۰ منطقه ۱ خراسان رضوی سهمیه ایثارگران ۵ درصد و تراز ۷۳۰۰ پرستاری روزانه قبول میشم؟

 68. سلام لطفا اگر ممکنه جواب بدید.من با ۲۱۶۲ منطقه ۲ و زیرگروه ۱ و ۴۳۲۵ کشوری میتونم پزشکی گناباد روزانه قبول شم؟؟ایا احتمال زیاد میشه یا خیر؟؟

 69. سلام من با رتبه ۹۱۲۳ منطقه ۳ میتونم‌پرستاری سراب قبول شم؟

 70. سلام بارتبه ۲۱۰۰۰ ریاضی رشته های عمران یا صنایع میتونم قبول شم کجا

 71. با سلام من بارتبه ۸۰۰۰ منطقه ۳ در هنر چ رشته هایی میتونم بخونم؟

 72. با سلام و خسته نباشید؛ببخشید من منطقه ۳هستم میخواستم بپرسم با این درصدا شانس قبولی پرستاری،هوشبری یا اتاق عمل روزانه رو دارم؟اگه دارم چه دانشگاهی شانسم بیشتره؟ممنون میشم اگه به ایمیلم بفرستینادبیات۵۲،عربی۶۴،دینی۵۰،زبان۲۰،زمین۴،ریاضی۱۰،زیست۳۲،فیزیک۷،شیمی ۲۸

 73. سلام بارتبه که گفتم ۶۳۸۵ منطقه۳ مهندسی صنایع اراک قبول میشم مهندسی شیمی تفرش چطور؟

 74. سلام بر مدیریت سایت.ببخشید یه سوال داشتم میخواستم جواب بدین و منو از بلاتکلیفی دربیارین.
  رتبه من ۳۶ هزار سهمیه جانبازان ۵ شده
  بنظر شما با این رتبه و سهمیه میتونم پرستاری دولتی قبول بشم؟
  پرستاری آزاد چی؟البته دانشگاه شهر ما پرستاری ازاد و دولتی رو داره

 75. سلام با رتبه ۲۳۰۰منطقه ۱شانس پزشکی در کدام شهرو دارم؟

 76. سلام رتبه من در سهمیه نهایی منطقه ۲ ۹۵۰۰ شده و رتبه کشوری ۲۰۰۰۰ میتونم داروسازی پردیس یا آزاد و یا دامپزشکی دولتی بیارم؟
  سهمیه هیئت علمی هم دارم
  تراز زیر گروه یکم ۸۰۸۴ و
  زیر گروه ۲ ۸۳۰۰
  لطفا جواب بدید تروخدا

 77. سلام.با تراز ۸۹۰۰ و سهمیه ۵ درصد آیا شانس قبولی پزشکی دارم؟

 78. سلام من رتبه ۲۸۰۰ با سهمیه ۲۵ درصدی دارم. ساکن اصفهان هستم. احتمال قبول شدنم در رشته دامپزشکی روزانه چقدر است؟

 79. لطفا جواب بدین…

  سلام خسته نباشید.
  آیا با این درصدها احتمال قبولی آزاد پرستاری و مامایی رو میتونم داشته باشم…

  ادبیات۲۹
  عربی۱۴
  معارف۴۳
  زبان۱۸
  زمین ۰
  ریاضی ۰
  فیزیک ۱
  زیست۳۴
  شیمی۲۸

  منطقه ۳٫
  ممنون

 80. سلام ببخشید با رتبه ۲هزار سهمیه ۵ درصدی مشاوره شهید بهشتی و علامه میارم؟ ترازم تو کنکور حدودا ۷ هزاره تو زیرگروه۵ رتبه دقیقش زیرگروه ۵ دوهزارو هفتادو دو هست

 81. با سلام با در صدای
  ادب۳۸.۷
  عرب ۶۰
  این ۵۷.۴
  زبان ۲۸
  ریاض ۲۳.۴
  فیزیک ۳.۴
  شیمی ۱۵.۲
  زیر ۲۳.۴
  زمین ۵۰.۷
  و با سهمیه ۵٪ رتبه حدودا چقدر میشه؟؟؟؟

 82. سلام با رتبه ۱۵۱۴۷سهمیه منطقه۲ شانسی برا قبولی روانشناسی و علوم تغذیه و کلا بقیه رشته ها فردوسی مشهد هس؟؟؟؟

 83. سلام من گروه ریاضی بودم رتبه من در سهمیه ۲۲۵۰شده از،سهمیه ۲۵درصدی استفاده کردم با توجه باینکه تو انتخاب رشته هم سهمیه دارم امکانش هس،روانشناسی دولتی،تهران یا همدان قبول شم خواهش میکنم جواب بدین

 84. سلام
  با رتبه در سهمیه ۱۰۲۶ میتونم روانشناسی دانشگاه اصفهان روزانه/شبانه بیارم؟!

 85. سلام
  با رتبه در سهمیه ۱۰۲۶ میتونم دانشگاه اصفهان رشته روانشناسی روزانه/شبانه بیارم؟!

 86. سلام من رتبه۵۷۳۴درسهمیه منطقه۱آوردم شانس قبولی توی رشته مهندسی کامپیوتریامهندسی معماری دانشگاه تربیت دبیررجایی رودارم؟؟

 87. سلام خسته نباشید من با تراز ۵۶۲۳و رتبه ۲۷هزار سهمیه پنج درصدی
  در رشته های پیراپزشکی آزاد امکان قبولی دارم؟؟ اگه دارم چه شهر هایی؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

 88. سلام با رتبه ۳۴۴۰۸ احتمال قبولی در دانشگاه ازاد رشته چرستاری رو دارم ؟
  و یا پرستاری بدون کنکور
  ممنون میشم جواب بدید

 89. باسلام بارتبه ۳۰۰۰۰منطقه۳و۹۸۰۰۰کشوری شیمی چمران قبول میشم؟خوزستانی هستم

 90. سلام وقت بخیر با رتبه ۴۴۷۰ منطقه یک و ۱۵۴۴۰ رتبه کل بدون سهمیه پزشکی ازاد یا پردیس را میتوانم قبول بشم؟

 91. سلام؛ خسته نباشید؛ با رتبه ۹۰۰۰ ریاضی منطقه ۱، شانس پذیرش در رشته مهندسی شهرسازی غیرانتفاعی سوره چقدره؟ در مورد دانشگاه بین‌المللی امام خمینی چطور؟ خواهشا اگر عمومی نشد به ایمیلم ارسال کنید.

 92. سلام خسته نباشین
  رتبه من در زیرگروه یک ۱۶۴۴۴ و ۶۳۵۰۰ کشوری هستش با این رتبه شانس قبولی من در رشته روانشناسی فقط در تبریز کدام دانشگاه ها میتونه باشه؟

 93. سلام با رتبه ۳۴ هزار منطقه ۳ احتمال قبولی در رشته ها روزانه بهداشت عمومی و محیط و حرفه ای و فوریت پزشکی چقدر است؟ وایا بازار کار بهداشت محیط خوبه؟

 94. سلام ببخشید با درصدای زیر میشه پرستاری دانشگاه آزاد قبول شدسهمیه ی منطقه ی سه رو هم دارم ادبیات ۳۴ عربی۳۲ دین و زندگی۶۴ شیمی۳۳ریارضی۰ زیست۲۸ زبان ۰ فیزیک۷زمین ۰ خواهش میکنم جواب بدین

 95. سلام.
  میخواستم بدونم با رتبه ۵۰۰ منطقه سه و رتبه ۲۸۵ زیر گروه ۴ چقدر احتمال میدید من بتونم در رشته های سینما،بازیگری ،ادبیات نمایشی و کاگردانی تلوزیون تهران بیارم
  با سپاس.

 96. سلام خسته نباشید من منطقه دو هستم رتبه در زیر گروه ۱ در سهمیه ۴۲ هزار ورتبه کل در سهمیه ک اخر کارنامه نوشته ۲۴ هزار است من برااساس کدوم انتخاب رشته کنم؟

 97. سلام. وقت بخیر.من دانش اموز رشته تجربی هستم. در استان خوزستان زندگی می کنم. منطقه سه هستم و هیچ سهمیه ای هم ندارم. با این درصدا به نظر شما امکان پذیرش من توی کدوم رشته و دانشگاه از دانشگاه های روزانه استان خوزستان هست.
  ادبیات ۳۷٫۴
  عربی ۰٫۰
  دینی ۳۰٫۷
  زبان خارجه ۶٫۷
  ریاضی ۰٫۰
  زیست ۱۳٫۴
  فیزیک ۰٫۰
  شیمی ۲۳٫۳
  البته سوابق تحصیلی خوبی دارم. و معدل کتبی دیپلمم ۱۸٫۲۵ هستش.
  ممنون می شم بهم جواب بدید واسم خیلی مهمه.

 98. با سلام با رتبه زیرگروه یک ۴۰۹ سهمیه ۵ درصد شانس قبولی پزشکی روزانه ایلام چقدر است؟(بومی ایلام هستم)

 99. سلام ممنون میشم زودتر جواب بدید با رتبه ۱۹۵۷۳ منطقه ۳ شانس قبولی رشته مهندسی دریا چابهار رو دارم یا نه؟!
  با تشکر.

 100. سلام من رشته ریاضی میخونم رتبه ام ۱۳۵۸۷ منطقه ۳ شده میخواستم بدونم آیا امکان داره توی رشته مهندسی کامپیوتر روزانه قبول بشم؟هر جایی باسه قبوله فقط روزانه باشه

 101. سلام با رتبه ۲۳۷۶۷ منطقه ۱ شهر شیراز هسم.مهندسی عمران دانشگاه چمران اهواز میارم؟

 102. با سلام مجدد
  ممنون خواهم شد سوال بنده را هم پاسخ بدید.
  با تشکر

 103. سلام با رتبه ۲۴۰۰۰منطقه ۳ چه رشته پیراپزشکی قبول میشم/روانشناسی چطورکجاها

 104. با سلام….با رتبه ۴۵۰۰۰ شانس قبولی در دانشگاه ازادو دارم یا ن؟رشتم ریاضیه

 105. سلام
  سوالی ک داشتم اینه که کسی ک روزانه مجاز نباشه میتونه پردیس ملی رو انتخاب رشته کنه یا نه؟؟

 106. سلام با ۱۶۰۰۰منطقه۲ و ۳۵۰۰۰کشوری پیراپزشکی شهرکرد میارم؟خودم شهرکردی هستم و شهر خودم میخوام

 107. سلام من رتبم در سهمیه۱۱۷۱۳ و نمره کل نهایی در زیرگروه یک ۷۰۸۵ هستش .در دانشگاه دولتی احتمال قبولی در پرستاری را دارم؟در رانشگاه ازاد واحد گلپایگان چطور؟ممنون از راهنمایتون.

 108. سلام بارتبه۶۳۸۵منطقه۳ مهندسی صنایع دامغان چطورقبول میشم استان قزوین هستم درمهندسی پزشکی بویین زهراباتوجه به بومی بودن چقدراحتمال قبولی دارم؟

 109. سلام خواهش میکنم پاسخ بدید بارتبه۴۰۵۴۳کشوری۶۳۸۵منطقه۳رتبه درزیرگروه یک ۵۹۲۲میتونم مهندسی پزشکی دانشگاه بویین زهراقبول شم؟

  • با سلام خیر متاسفانه اختمال قبولی شما برای قبولی بسیار پایین میباشد پایین ترین رتبه قبولی برای دانشکاه بویین زهرا معمولا ۵۰۰۰ میباشد. ولی شما میتوانید برای بدون کنکور دانشگاه ازاد اقدام فرمایید

 110. سلام خسته نباشید
  بارتبه ۱۱۰۴ سهمیه ۵ درصد
  تراز۹۵۰۹
  منطقه۲
  رتبه زیرگروه یک ۱۰۵۰
  شانس قبولی دندان پردیس یا ازاد رو دارم؟
  چون انتخاب رشته مجازی سنجش احتمالش رو خیلی کم زده بود و واقعا ناامیدم کرد
  واینکه منطقه در شانس قبولی تاثیر داره؟

 111. سلام با رتبه ۲۲۹۹۷ زیر گروه ۱ و رتبه کل ۰۲۴ هزار احتمال قبولی توی دانشگاه دولتی شهرکرد رو دارم؟؟ چه رشتهایی؟؟؟

 112. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با رتبه ۱۹۵۷۳ منطقه ۳ شانس قبولی مهندسی دریا روزانه چابهار رو دارم یا نه؟!

 113. سلام با تراز ۹۳۶۵ سهمیه بسیجی فعال امکان قبول شدن پزشکی ازاد یا پردیس هست؟شهریه ها چقدره؟

 114. سلام. با رتبه ۲۷۹ هنر زیرگروه ۴ سهمیه ۱ امکان قبولی تو سینما یا ادبیات نمایشی دانشگاه دولتی روزانه یا سوره رو دارم؟ با توجه به نمره خوب ازمون عملی

 115. سلام-خسته نباشید
  با رتبه های
  ادبیات ۲۰
  عربی ۳۶
  دینی ۴۵٫۴
  زبان ۱۳
  ززمین شناسی ۹
  ریاضی ۲۸
  زیست ۱۷
  فیزیک ۴۵
  شیمی ۳۳
  و سهمیه منطقه ۲
  تو رشته های پیرا پزشکی یا دنداپزشکی ازاد میتونم قبول بشم یا نه؟

 116. سلام
  با رتبه ۲۶۳۴ منطقه ۳ رشته ریاضی فیزیک؛رشته های علوم مهندسی , حمل و نقل ریلی علم و صنعت, مهندسی صنایع ،مواد و متالوژی دانشگاه های تهران امکان قبولی دارم یا نه؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدید.

  • باسلام
   باتوجه به رتبه شما شانس قبولی در رشته حمل و نقل ریلی دانشگاه علم و صنعت تقریبا خوب می باشد اما شانس پذیرش شما در رشته های مهندسی صنایع و مهندسی مواد و متالوژی تقریبا متوسط می باشد که البته به انتخاب رشته شما و پذیرش دانشگاه بستگی دارد.

 117. سلام. با رتبه نهصد سهمیه پنج درصدی شانس قبولی در سه رشته دندان یا پزشکی یا دارو دارم؟ و اینکه ممکنه در این سهمیه از شهریه دانشگاه ازاد یا پردیس معاف بشم؟

 118. سلام خسته نباشید خدمت مشاورین محترم
  من رتبم ۲۲هزار تجربی منطقه ۳ شدم امسالم سومین کنکورم بود و پشت هم اصلن نمیتونم بمونم
  میخواستم بدونم میتونم رشته های بینایی و شنوایی و فیزیو یا پرستاری رو قبول بشم حتی ازاد و پردیس؟؟
  و تو رشته یا حسابداری میتونم تهران و کرج روزانه قبول شم ؟؟؟
  باتشکر از پاسخ دهی ❤️

 119. سلام با رتبه ۱۷۵۳ کامپیوتر امیرکبیر قبول میشم؟؟تورو خدا جواب بدید

 120. سلام بارتبه ۸۲۵ منطقه ۳ کدوم دانشگاه قبول میشم

 121. سلام
  با رتبه ۸۳۴ منطقه۳ و ۴۴۰۰کشوری پزشکی روزانه هر جای ایران میارم؟ ممنون

 122. رتبه کشوری بدون سهمیه۳۰۰هزار
  در سهمیه ۱۲۸هزار
  پردیس و پیام نورو آزاد وغیرانتفاعی رشته خوبی قبول میشم؟ ممنون

 123. سلام
  وقت بخیر
  من امسال رتبه ام در رشته ی ریاضی منطقه ی ۲ ۱۰هزار شد.
  میخواستم بدونم رشته ی برق و یا کامپیوتر دولتی اصفهان یا شهرکرد رو امکانش هست بیارم یا ن؟
  ممنونم

 124. با سلام
  با درصدهای زیر من شانس قبولی در چه رشته هایی از دانشگاه سراسری و آزاد دارم؟
  ادبیات ۲۱/۴٪
  عربی ۳۲
  معارف ۳۶
  زبان ۴۵/۴
  زمین شناسی ۴
  ریاصیات ۱۲/۳
  زیست ۹/۴
  فیزیک ۸/۹
  شیمی ۳/۱
  با تشکر

 125. دوستم با رتبه ی ۷۶ هزار انسانی بنظرتون علوم ورزشی قبول میشه ( براساس سوابق )

 126. سلام من رتبه ۴۶۰۰۰ منطقه ۳ رو اوردم
  میشه بگین چه رشته هایی میتونم قبول شم؟؟؟

 127. سلام خسته نباشید. من با رتبه ۷۱۰۰منطقه ۳ و تراز ۷۲۰۰ رشته انسانی , رشته فقه و حقوق اسلامی قبول میشم؟ب نظرتون با این رتبه ام چ رشته هایی قبول میشم؟

 128. باسلام خسته نباشید بنده امسال در کنکور انسانی در منطقه۳ رتبه ۶۸۲۵ کسب کرده ام بنظرتون شانس قبولیم در پردیس شهید رجایی ارومیه در رشته های دبیری چقدره؟
  بنظرتون شانس قبولیم در اموزش ابتدایی علامه طباطبایی بیشتره یا دبیری شهید رجایی ارومیه
  ممنون از زحماتتون

 129. سلام.با رتبه ۳۳۲ایثارگران و ۱۳۴۷منطقه دو میتونم دندون و پزشکیه گیلان و استان های نزدیک قبول شم؟

 130. سلام با رتبه ی ۲۲ هزار و سهمیه ی منطقه ۱ و ۵ درصدی ایثارگر میتونم پرستاری دولتی ابهر یا زنجان قبول شم؟و اگر نه چه پیراپزشکی رو میتونم در دانشگاه زنجان قبول بشم؟

 131. سلام خسته نباشید شهریه دانشگاه ازاد و پردیس برای پزشکی چقدر است؟

 132. سلام من با رتبه منطقه ۶۱۹ منطقه۳و زیرگروه۱ ۵۸۰ چ قدر شانس دارم واسه بقیه الله؟سهمیه ۵درصدی هم دارم اما متاسفانه اعمال نکردم

 133. با سلام من رشته ام ریاضی منطقه۳ است با این درصد چه رشته ای قبول میشم
  ریاضی۰
  شیمی۲۰
  فیزیک۲۰
  عربی۶۰
  ادبیات۳۵
  معارف۲۰
  زبان۳۰

 134. سلام ببخشید فرزند جانباز ۳۰درصد هستم رشته ریاضی رتبه با سهمیه شده ۵۵۵ و تراز علمی ۶۳۰۰ شده دانشگاه فرهنگیان ف شهید رجایی مجاز شدم میخواستم بدونم کدومو انتشخاب رشته کنم میتونم بیارم

 135. سلام.من دانش اموز رشته تجربی و منطقه سه هستم هیچ سهمیه ای هم ندارم.به نظر شما با این درصدا امکان قبولی من توی چه رشته و دانشگاهی از دانشگاه های روزانه استان خوزستان وجود داره.
  ادبیات ۳۷٫۴
  عربی ۰٫۰
  دینی ۳۰٫۷
  زبان خارجه ۶٫۷
  ریاضی ۰٫۰
  زیست ۱۳٫۴
  فیزیک ۰٫۰
  شیمی ۲۳٫۳
  البته سوابق تحصیلی خوبی دارم و معدل کتبی دیپلمم ۱۸٫۲۵ هستش.
  ممنون می شم هرچه سریعتر بهم جواب بدید.

 136. سلام خسته نباشید من با این درصدها و سهمیه فرزنده آزاده پرستاری آزاد یا ملی رو میارم
  ادبیات ۲۱.۴
  عربی منفی ۴
  دین و زندگی ۹.۴
  زبان صفر
  زمین ۲.۷
  ریاضی صغر
  زیست ۲
  فیزیک ۳۰۴
  شیمی صفر

  • شما در انتظار بررسی مدیر است.
   سلام خسته نباشید من با این درصدها و سهمیه فرزنده آزاده پرستاری آزاد یا ملی رو میارم
   ادبیات ۲۱.۴
   عربی منفی ۴
   دین و زندگی ۹.۴
   زبان صفر
   زمین ۲.۷
   ریاضی صغر
   زیست ۲
   فیزیک ۳۰۴
   شیمی صفر

 137. با سلام، میخواستم بدونم من با رتبه ی ۳۶هزار منطقه ۲و سهمیه ۵درصد شانس قبولی در رشته پرستاری رو دارم؟
  ممنون میشم پاسخ گو باشید.

 138. با سلام میخواستم بدونم من با رتبه ۳۶هزار منطقه ۲و سهمیه ی پنج درصد ایثارگران شانس قبولی در رشته ی پرستاری رو دارم؟
  ممنون میشم اگه پاسخ گو باشید.

 139. سلام منطقه ۳ هستم ایا با این درصدا پیراپزشکی روزانه میتونم جایی قبول شم ادب۴۱عربی۲۰دینی۶۱زبان ۳۳ریاضی۷زیست ۵۲ فیزیک ۴شیمی ۴۹

 140. با سلام و خسته نباشید ببخشید من خیلی مضطربم لطفا راهنماییم کنید با این درصدا پیرا پزشکی روزانه کجا میتونم قبول شم.ادب۴۲عربی۲۰ینی۶۱زبان۳۳ریاضی۷زیست۵۲فیزیک۴شیمی۴۹

 141. سلام رتبه منطقه ۱ من شد ۲۰هزار ودر سهمیه ۵درصد ایثارگران شد ۴۵۰۰ من الان باید طبق ۴۵۰۰ انتخاب رشته کنم یا ۲۰هزار؟رشته ریاضی

 142. سلام…من امسال کنکور تجربی دادم
  اگه مثلا پرستاری روزانه قبول بشم …سال دیگه میتونم کنکور هنر شرکت کنم؟

 143. باسلام
  با ادبیات۲۸دینی۳۶عربی۱۶انگلیسی۵
  ریاضی۱۹فیزیک۷شیمی۵
  و زیست و زمین صفر
  منطقه۲
  در مازاد و پردیس احتمال قبولی چ رشته ای رو دارم
  هر شهری که باشه
  مامایی هوشبری اتاق عمل امکان داره؟
  ممنون میشم پاسخ بدید
  ایا درسته با این اوصاف برای انتخاب رشته مشاور بگیرم؟؟

 144. سلام ببخشید من با رتبه ۲۲۵ زیر گروه ۲ با سهمیه ۵ درصد چقدر شانس قبولی طراحی صنعتی دانشگاه های اصفهان یا تهران دارم؟ روزانه یا شبانه

 145. سلام وقت به خیر
  باین درصد ها به نظرتون من پزشکی قبول میشم؟
  ادبیات ۵۳
  عربی ۶۴
  دینی ۶۰
  زبان ۶۱
  رتبه منطقه سه هم شده ۲۱۵۲

 146. سلام . من تو کنکور سراسری امسال شرکت کردم . میخواستم بپرسم میتونم هم انتخاب رشته با آزمون سازمان سنجش و هم انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سازمان سنجش رو انجام بدم؟ (تو هر دو تا ، هم باز آزمون و هم صرفا بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته انجام بدم؟)
  برای دانشگاه آزاد چطور ؟ میتونم هم انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد و هم بدون آزمون دانشگاه آزاد رو انجام بدم ؟
  (تو هر دو تا ، هم باز آزمون آزاد و هم بدون آزمون آزاد انتخاب رشته انجام بدم؟)

نرم افزار انتخاب رشته انتخاب رشته اختصاصی !