خانه کارشناسی ارشد تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مهلت مجدد نام نویسی کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402
تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

همانطور که می دانید، هر ساله مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با انتشار اطلاعیه ای از تمام فارغ التحصیلان داری مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، پزشکی عمومی و مدارک بالاتر در گروه های علوم پزشکی واجد شرایط لازم جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  نام نویسی به عمل می آورد. با توجه به این که برخی از داوطلبان بنا به دلایلی، زمان اولیه ثبت نام در این آزمون را از دست داده اند، می توانند در بازه زمانی تمدید و یا مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت روند تکمیل فرم تقاضانامه خود را به انجام برسانند. همچنین متقاضیانی که اطلاعات خود را اشتباه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور وارد نموده اند نیز می توانند در زمان تعیین شده نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

داوطلبان می توانند در بازه زمانی تمدید مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، اطلاعات خود را اصلاح نمایند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

با اتمام فرصت اولیه نام نویسی، معمولا هر ساله اطلاعیه ای از طریق سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 مبنی بر تمدید مهلت انجام فرآیند مذکور منتشر می گردد. با توجه به اینکه هنوز این بازه زمانی برای سال 1402 مشخص نمی باشد، پیش بینی می شود مانند سال گذشته در تاریخ 21 الی 23 فروردین ماه باشد. داوطلبان می توانند در این بازه زمانی جهت ثبت نام در این آزمون یا ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که در صورت انتشار اطلاعیه مرتبط این مقاله بروزرسانی می شود، همچنین علاقه مندان می توانند جهت دسترسی به اخبار جدید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره عضو شوند.

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی با فرآهم نمودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند مطابق با روند زیر، نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام نمایند.

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نموده و منوی سمت راست، گزینه “کارشناسی ارشد – ارشد” را انتخاب نمایید.
  • در صفحه پیش رو، بر روی عبارت “ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون” کلیک نموده و سپس گزینه “ثبت نام جدید و پرداخت هزینه آزمون” انتخاب نمایید.
  • در این مرحله می بایست کد ملی خود را در کادر مربوطه وارد نموده و دکمه “مشاهده” را بفشارید.
  • پس از ثبت کد ملی خود باید هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را پرداخت نمایید که بدین منظور لازم است گزینه “پرداخت الکترونیکی” را انتخاب کنید.
  • اکنون در این قسمت اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را وارد کرده و با کلیک بر روی گزینه “ورود” هزینه را برای یک رشته امتحانی واریز نمایید. (چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید، باید هزینه آزمون را برای رشته امتحانی دوم نیز واریز کنید.)
  • بعد از پرداخت هزینه، مجددا به لینک ثبت نام بازگشته و با وارد نمودن کد ملی خود در فیلد مربوطه، فرم تقاضانامه را تکمیل نمایید.

همانطور که قبلا اشاره شد، آن دسته از داوطلبانی که در ثبت اطلاعات خود دچار خطا شده اند می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 اقدام نمایند. جهت آشنایی بیشتر با این روند، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 چه زمانی می باشد؟

طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده توسط سایت سازمان سنجش پزشکی تمدید مهلت این فرآیند در تاریخ 21 الی 23 فروردین ماه 1401 در نظر گرفته شده است.

2- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق کدام سایت انجام می گردد؟

بدین منظور می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وجود دارد؟

بله. همزمان با ثبت نام جدید می توانید در صورت نیاز، به ویرایش فرم نام نویسی خود نیز در این بازه زمانی بپردازید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد