خانه نمونه دولتی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98

آزمون نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 7 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس دیگر از لحاظ سطح علمی و امکانات آموزشی در سطح بالایی قرار دارد به همین دلیل نسبت به مدارس عادی متقاضیان زیادی دارد. پذیرش دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس نمونه دولتی هر سال در قالب یک آزمون ورودی انجام می شود این مدارس تحت نظارت دولت ولی توسط اشخاص و سازمان های شخصی اداره می شود. هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان پایه ششم و نهم سراسر کشور، متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هستند و به همین دلیل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی به یکی از آزمون های بزرگ و حساس تبدیل شده است و ما در این مقاله قصد داریم به ثبت نام آزمون نمونه دولتی ، منابع نمونه دولتی نهم و منابع نمونه دولتی ششم ابتدایی ، شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم و نهم و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی شهرستان نیر بپردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 احتمالا از اواخر اسفند 96 آغاز می شود و در صورت تمدید احتمالا تا اوایل فروردین نیز ادامه می یابد. داوطلبان ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 98 – 97 شهرستان نیر باید در زمان تعیین شده به سایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان نیر مراجعه و ثبت نام خود را برای آزمون مدارس نمونه دولتی ششم یا آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 97 – 98 انجام دهند زیرا ثبت نام فقط به صورت اینترنتی انجام می گیرد. البته سال های گذشته در برخی شهر ها ثبت نام به صورت حضوری نیز انجام می گرفت. جهت اطلاع از اینکه آیا در استان و شهر شما نیز ثبت نام حضوری انجام می شود یا خیر می توانید به مدرسه یا آموزش و پرورش شهر محل سکونت خود مراجعه نمایید. اگر هنگام ثبت نام با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید و حتی می توانید در صورت تمایل ثبت نام خود را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید.

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98

ثبت نام در آزمون نمونه دولتی دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی است که متقاضیان فقط در صورت داشتن تمامی شرایط آن مجاز به ثبت نام آزمون خواهند بود. کی از شرایط عمومی ثبت نام در آزمون ورودی نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و نهم به دهم داشتن تابعیت ایرانی دانش آموزان است ( البته دانش آموزان اتباع غیر ایرانی نیز می توانند با شرایط خاص در این آزمون شرکت کنند. ) از جمله شرایط اختصاصی برای ثبت نام دانش آموزان پایه ششم، اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه ششم ابتدایی، کسب نمره خیلی خوب در تمامی درس ها و یا کسب نمره ی خوب در یک درس و خیلی خوب در بقیه درس ها در نیم سال اول پایه ششم ابتدایی می باشد. و یکی از شرایط اختصاصی شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم این است که دانش آموزان بایستی در همه ی درس ها نمره ی خیلی خوب و یا در یک درس خوب و مابقی درس ها نمره خیلی خوب را کسب کنند تا مجاز به شرکت در آزمون نمونه دولتی پایه ششم شوند. از جمله شرایط اختصاصی برای ثبت نام دانش آموزان پایه نهم نیز این است که دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم باشد و معدل نیم سال اول پایه نهم آنها بالای 17 باشد. یکی از شرایط اختصاصی شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم نیز این است که معدل نیم سال دومشان هم بالای 17 باشد.

 

منابع آزمون نمونه دولتی ششم شهرستان نیر 97 – 98 

در این قسمت منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 98 – 97 را همراه با ضرایب هر درس قرار می دهیم تا از اهمیت هر درس آگاه شده و در برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی خود لحاظ کنید.

  • منابع و ضرایب آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم : فارسی با 20 سوال و ضریب 2 – علوم با 20 سوال و ضریب 2 – ریاضی با 20 سوال و ضریب 4 – قرآن و هدیه های آسمانی با 10 سوال و ضریب 2 – مطالعات اجتماعی با 10 سوال و ضریب 1 

منابع و ضرایب آزمون نمونه دولتی نهم شهرستان نیر 97 – 98

هنگام برنامه ریزی درسی حتما به ضرایب درس ها توجه کنید و نسبت به ضریب و اهمیت هر درس، برای آن درس برنامه ریزی کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی برای موفقیت در آزمون می توانید عضو کانال نمونه دولتی شوید و یا با مرکز مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

  • منابع و ضرایب آزمون نمونه دولتی نهم به دهم : هدیه های آسمانی با 10 سوال و ضریب 2 – ادبیات فارسی با 10 سوال و ضریب 1 – عربی با 8 سوال و ضریب 1 – زبان انگلیسی با 7 سوال و ضریب 1 – کار و فناوری با 10 سوال و ضریب 1 – علوم تجربی با 20 سوال و ضریب 2 – ریاضیات با 25 سوال و ضریب 2

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی شهرستان نیر و دیگر استان ها پس از برگزاری امتحانات نیم سال دوم می باشد که به احمال زیاد همچون سال های گذشته در تیر ماه می باشد و نتایج آزمون نیز 2 تا 3 هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که جهت مشاهده نتایج می بایست به سایت آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید. در ضمن برای اطلاع از نتایج و قبولی و یا عدم قبولی داتش آموز خود می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران ما نتایج آزمون را در اختیارتان قرار  دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان نیر 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد