تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

گرایش شمار بسیاری از داوطلبان به تحصیل در رشته های بدون کنکور سبب شده است تا دانشگاه علمی کاربردی در طی چندین سال اخیر از طریق پذیرش بدون آزمون دانشجویان بسیاری را مجذوب خود کند.دانشگاه جامع علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم می باشد و هر ساله در سه مقطع کاردانی(بدون آزمون براساس معدل دیپلم)، کارشناسی ناپیوسته (روش ترمی از طریق بدون آزمون براساس معدل کاردانی) و در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.در ادامه مطلب به طور کامل به ارائه توضیحاتی در خصوص زمان، نحوه و شرایط  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 در مقاطع کاردانی و کارشناسی پرداخته ایم.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96

داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را دارند لازم است بدانند که دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی رشته های متنوعی را در بر می گیرد که داوطلبان در صورت دارا بودن مدارک مربوطه امکان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 را خواهند داشت.نکته دیگری لازم است بدانید این است که هیچگونه محدودیتی در رابطه با انتخاب رشته های غیرمرتبط با رشته تحصیلی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت و ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 در دو نوبت صورت می گیرد.

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96

همانطور که اشاره کردیم دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی در دو نوبت مهر و بهمن ماه دانشجو می پذیرد که ورودی های مهر ماه می بایست در مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه در دی ماه اقدامات لازم را جهت ثبت نام خود انجام دهند.ضمن اینکه داوطلبان در صورت دارا بودن مدرک دیپلم در هر رشته ای( رشته های نظری – فنی حرفه ای- کاردانش) امکان ثبت نام در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را خواهند داشت و رشته های نظری برای ثبت نام نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نخواهند داشت.شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 به شرح زیر می باشد:

 • دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم (چهار ساله،شش ساله نظری و هنرستان) و یا دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهد بود.
 • نحوه گزینش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی به این صورت است که پذیرش داوطلبان بر اساس معدل کل دیپلم با در نظر گرفتن سهمیه های مربوط به شاغلین – متقاضیان بومی و ایثار گر انجام می گیرد. منظور از داوطلب شاغل این است که در دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی فعالیت داشته باشد،در حرفه منطبق با رشته انتخابی شاغل باشد و در زمان ثبت نام مشغول به فعالیت باشد.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 96 

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته در دو نوبت امکان انجام ثبت نام را خواهند داشت. دانشگاه جامع علمی کاربردی در سه مقطع کاردانی(بدون آزمون براساس معدل دیپلم)، کارشناسی ناپیوسته (روش ترمی از طریق بدون آزمون براساس معدل کاردانی) و در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون دانشجو می پذیرد و هیچ گونه محدودیتی در رابطه با انتخاب رشته های غیرمرتبط با رشته تحصیلی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت و داوطلبان در صورت دارا بودن مدارک مربوطه امکان ثبت نام بدون کنکور کتارشناسی ناپیوسته را خواهند داشت.

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 96 

طول دوره تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حدود  2 الی 2.5 سال خواهد بود و داوطلبان در صورت دارا بودن مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی) امکان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته را خواهند داشت.دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته در 2 نوبت مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.به طور دقیق تر ورودی های مهر ماه در مرداد ماه و ورودی های بهمن ماه در دی ماه  برای انجام ثبت نام خود فرصت خواهند داشت.شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 96  به شرح زیر می باشد:

 •   دارا بودن مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی) جهت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته الزامی خواهد بود.
 • نحوه گزینش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی به این صورت است که پذیرش داوطلبان بر اساس معدل کل دیپلم با در نظر گرفتن سهمیه های مربوط به شاغلین – متقاضیان بومی و ایثار گر انجام می گیرد. منظور از داوطلب شاغل این است که در دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی فعالیت داشته باشد،در حرفه منطبق با رشته انتخابی شاغل باشد و در زمان ثبت نام مشغول به فعالیت باشد.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

با توجه به اینکه  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می گیرد بنابراین تاریخ اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی و زمان تشکیل کلاس ها به زمان ثبت نام در نوبت مهر و یا بهمن ماه و به دانشگاه مربوطه بستگی خواهد داشت. ضمن اینکه پس از انجام ثبت نام اینترنتی می بایست در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه برای ثبت نام حضوری به دانشگاه قبولی خود نیز مراجعه نمایید.

رشته های گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی 95 – 96

رشته های گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی 95 – 96

رشته های گروه کشاورزی دانشگاه علمی کاربردی 95 – 96

رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی 95 – 96

دانلود دفترچه ثبت نام جامع علمی کاربردی کاردانی 95 – 96

دانلود دفترچه ثبت نام جامع علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی 95 – 96

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۶ نظر

 1. سلام

  آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته مهندسی پزشکی را نیز دارد .

  با تشکر

  • با سلام. خیر این رشته در دانشگاه علمی و کاربردی ارایه نمیشود، شما میتوانید در حال حاضر رشته مهندسی پزشکی را در دانشگاه پیام نور و دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنید، ودر صورت پذیرش در این رشته تحصیل کنید.

 2. چه دانشکاهی توی اصفهان رشته ی ابزار دقیق رو داره؟؟؟؟

 3. سلام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ۹۶ کی باید ثبت نام کنم؟

  • با سلام. زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی،آزاد و پیام نور در اواخر دی ماه شروع میشه.شما میتونید با عضو شدن در کانال تلگرام ما که لینکش رو در اختیارتون قرار میدم از اطلاعیه ها خبردار بشید که کی دقیقا آغاز میشه.موفق باشید.https://t.me/iran_moshavere

 4. سلام مرسی از مشاورین عزیز
  بنده دیپلم کامپیوتر و کاردانی نرم افزار دارم ولی پیش دانشگاهی ندارم
  ایا میتونم برای کارشناسی ناپیوسته صنایع غذایی بدون کنکور دانشگاه ازاد،ثبت نام کنم؟؟؟؟؟
  مرسی از رسیدگیتون

 5. سلام ببخشید من زمان ثبت نام معدل دوره پیش دانشگاهی خودم را نوشته بودم ولیکن دانشگاه مدرک سه ساله دیپلم را خواسته بود و معدل سه ساله دیپلم من ۱۳/۶۷می باشد و مدرک پیش دانشگاهی من ۱۴/۰۳ است. الان دانشگاه علمی کاربردی دادگستری شیراز به من گفته مغایرت معدل داری و به تهران فرستاده شده. در نهایت نتیجه چی میشه ایا منو می پذیرند یا نه؟

 6. سلام و خسته نباشید،من متاسفانه ب دلیل گرفتاری ک داشتم تا دیروز خبر نداشتم ک اعلام نتایج شده،مشکل اینجاست ک با شماره ملی میخام وارد بشم نمیشه.الان یک هفته گذشته و من نمیدونم پذیرفته شدم یا،معدلم۱۵.۴۷ ممنون میشم راهنمایی کنید

 7. سلام‌من امسال مدرک‌ پیش دانشگاهیمو گرفتم رشتمم انسانی هستش با معدل ۱۴/۶۹صدم‌ایا احتمال اینکه‌در دانشگاه علمی‌کاربردی بدون ازمون بخوام‌شرکت کنم رشته حقوق ثبتی قبول شم؟؟

  • سلام. شما باید زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام می کردید اما الان که زمانش گذشته می تونید از طریق تکمیل ظرفیت تا تاریخ ۱۲ آبان به صورت حضوری برید دانشگاه های علمی کاربردی که اگه ظرفیت خالی داشتن شما رو پذیرش کنن.

 8. با سلام
  کاردانی نرم افزار دارم با معدل ۱۵.۶۶,
  میخوام رشته مهندسی شبکه بخونم ، فقط یه محل رو انتخاب کردم شرکت داده پرداز ایران رو؟ احتمال قبولیم چقدر هستش ؟

 9. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم
  در مقطع کارشناسی با انتخاب یه کد رشته محل قبول شدن امکان پذیره ؟ با معدل ۱۵.۶۶

  • سلام
   سوالتون خیلی گنگه
   ولی به طور کلی شما اگر یک کد رشته رو انتخاب کنید در صورتی که رتبتون به اون کد رشته بخوره قبول میشین .
   موفق باشین

 10. با سلام
  نتایج دانشگاه علمی کاربردی (کاردانی ) چه تاریخی اعلام میشه؟

دریافت مشاوره