خانه مشاوره تحصیلی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال با حضور 427 هزار داوطلب در 140 شهرستان برگزار شد و همه کسانی که در هفته آخر اردیبهشت ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود را انجام داده بودند، می توانستند در این آزمون که روز 15 تیر برگزار شد، شرکت نمایند. پس از اعلام نتایج نهایی در شهریور ماه اسامی دعوت شدگان به مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود و کلیه این داوطلبان تا 25 مهر فرصت دارند که با مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان استان خود از زمان و محل دقیق برگزاری مصاحبه اطلاع یابند و برای حضور در این مصاحبه اقدام نمایند. بدیهی است که عدم مراجعه در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی می شود و حق اعتراض وجود ندارد. چنانچه مجاز شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای انجام مراحل بعدی مصاحبه اقدام نکنند پذیرش آنها لغو می شود که در این صورت ظرفیت رشته ها خالی باقی می ماند و وزارت آموزش و پرورش اقدام به تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش می نماید که در ادامه مطلب توضیحاتی در این خصوص ارائه شده است.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

همانطور که در متن فوق توضیح داده شد، اگر ظرفیت رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش خالی باشد سازمان آموزش و پرورش برای تکمیل ظرفیت این رشته ها اقدام می نماید. به منظور تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 حدنصاب علمی نتایج آزمون مجددا بررسی شده و کارنامه جدید بر روی سایت www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در نیمه دوم بهمن ماه از طریق همین سایت انتخاب رشته خود را انجام دهند و چند هفته بعد منتظر اعلام نتایج نهایی باشند بنابراین داوطلبانی که باتوجه به کارنامه جدید در ردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند، باید پیگیر مراحل بعدی استخدام باشند. برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت شامل 3 مرحله می باشد:

مرحله اول 

کلیه پذیرفته شدگان باید در نیمه دوم بهمن ماه با مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان از استان محل آموزش خود اطلاع یابند که محل آموزش بر اساس محل اقامت مهارت آموز تعیین می شود. پذیرفته شدگان پس از اطلاع از استان محل آموزش خود باید با سایت دانشگاه فرهنگیان استان پذیرفته شده در ارتباط باشند و اطالاعات مورد نیاز مانند نشانی دقیق محل مهارت آموزی را از کارشناسان مربوطه دریافت نمایند.

مرحله دوم

پذیرفته شدگان پس از اطلاع از استان محل آموزش، باید به سایت دانشگاه فرهنگیان آن استان مراجعه نمایند و ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند. برای ثبت نام اینترنتی باید مدارک زیر در سایت بارگذاری شود

 • کارت ملی
 • صفحه اولی شناسنامه
 • کارت پایان خدمت برای آقایان
 • عکس تمام رخ 4*3
 • اصل آخرین مدرک تحصیلی
 • پس از ثبت نام اینترنتی، زمان مراجعه برای ثبت نام حضوری از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می شود و پذیرفته شدگان باید در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام حضوری نیز اقدام کنند. در ضمن فقط کسانی که ثبت نام اینترنتی را انجام داده اند مجاز به انجام ثبت نام حضوری می باشند. مدارک لازم برای ثبت نام حضوری عبارتند از:
 • اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات
 • اصل کارت ملی به همراه کپی از آن
 • 2 قطعه عکس 4*3
 • اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه کپی از آن
 • مرحله سوم
 • پس از ثبت نام حضوری، پذیرفته شدگان باید برای حضور در کلاس های مهارت آموزی اقدام نمایند که زمان دقیق شروع کلاس ها طبق برنامه اعلامی استان محل آموزش می باشد
 • نکاتی در رابطه با دوره مهارت آموزی

 • بخشی از هزینه خدمات رفاهی و آموزشی این دوره را داوطلب باید پرداخت نماید.
 • اگر پذیرفته شدگان، در طی برگزاری دوره مهارت آموزی انصراف دهند، ملزم به پرداخت هزینه آزمون استخدامی و برگزاری دوره می باشند.
 • دانشگاه  های مجری دوره مهارت آموزی تعهدی در قبال خوابگاه و تغذیه مهارت آموزان ندارند و در صورت وجود امکانات برای ارائه خدمات، فقط با دریافت هزینه امکان پذیر می باشد.
 • دوره مهارت آموزی شامل مجموعه ای از دروس تخصصی، تربیتی و کارورزی است که متناسب با نوع رشته پذیرفته شده، برای مهارت آموزان اجرا می شود.
 • طی کردن دوره مهارت آموزی شرط لازم برای استخدام در آموزش و پرورش است و جز سنوات خدمتی محسوب نمی شود.
 • پذیرفته شدگان باید قبل از ثبت نام در دوره مهارت آموزی، تعهد کتبی خود را مبنی بر 10 سال تعهد خدمت در محلی که آموزش و پرورش تعیین می کند، ارائه دهند.
 • در صورتی که پذیرفته شدگان در دوره مهارت آموزی ثبت نام نکنند، به منزله انصراف تلقی می شود و حق اعتراض ندارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آزمون استخدامی آموزش پرورش می توانید از مطالب زیر استفاده کنید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره