سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98
ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در زمان آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ، داوطلبانی که در کارنامه اولیه خود مجاز به انتخاب رشته شده اند باید برای ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند. در این بازه زمانی هر ساله با داوطلبانی مواجه می شویم که در هنگام تکمیل فرم انتخاب رشته خود دچار خطا و اشتباه شده اند و می بایست که به تصحیح و رفع مشکل مربوطه بپردازند.

به دلیل اهمیت آشکار انتخاب رشته درست در پذیرش داوطلبان ، مرکز سنجش آموزش پزشکی فرصتی را برای ویرایش فرم انتخاب رشته قرار داده تا متقاضیان یک فرم انتخاب رشته بی نقص را ثبت نمایند. شرکت کنندگان در این مهلت زمانی می توانند نسبت به حذف ، اضافه و یا جابجایی اولویت های خود اقدام نمایند. این مقاله راهنمایی کاملی است از زمان و نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 و نکاتی که در این باره باید بدانید.

شرکت کنندگانی که مجاز به انتخاب رشته محل شده اند می بایست سوابق آموزشی ، پژوهشی و اطلاعات مورد نیاز را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بارگذاری نمایند تا مورد ارزیابی دانشگاه های پذیرنده قرار بگیرد.

زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98

با آغاز فرآیند انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت ، فرصت ویرایش انتخاب رشته از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. انتخاب رشته دکتری برای رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دارو سازی و دندان پزشکی از هفته اول تیرماه آغاز و به مدت سه روز ادامه دارد. در این بازه زمانی داوطلبان فرصت دارند با مراجعه مجدد به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir تغییرات مورد نظر خود را در کد رشته محل های انتخابی اعمال نمایند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی معمولا فرصت چند روزه ای را در اختیارداوطلبانی که موفق به انتخاب رشته نشده اند، قرار میدهد که برای سال جاری تا روز دوشنبه 24 شهریور ماه 99 مهلت انتخاب رشته تمدید شده است. توجه نمایید که مهلت انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت برای بار دیگر تمدید شده است، بنابراین متقاضیان از روز پنجشنبه مورخ 3 مهرماه 99 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 4 مهرماه 99، می توانند نسبت به ثبت کد رشته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

امکان تمدید مهلت ویرایش انتخاب رشته در زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت  وجود نخواهد داشت. لذا داوطلبان باید در موعد مقرر تغییرات مورد نظر خود را اعمال نمایند.

نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98

مراحل انجام انتخاب رشته در سامانه مربوطه به شرح زیر می باشد. با توجه به این که امکان انتخاب رشته در این بازه زمانی فراهم نمی باشد و با شروع آن راهنمای تصویری گام به گام انتخاب رشته در این مقاله قرار خواهد گرفت.

  1. مراجعه به سامانه الکترونیکی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir 
  2. انتخاب گزینه “دکتری تخصصی Ph.D” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت.
  3. کلیک بر روی عبارت “انتخاب رشته / محل آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال 98” 
  4. انتخاب گزینه “ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام “
  5. وارد نمودن کد رهگیری دریافت شده در هنگام ثبت نام
  6. ورود به صفحه فرم انتخاب رشته و اعمال تغییرات لازم

در این صفحه متقاضیان می توانند تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنند. جا به جایی ، حذف کردن کد رشته محل از فرم یا حتی اضافه کردن کد رشته محل جدید به آن از جمله تغییراتی هستند که در زمان ویرایش می توانند انجام دهند. نکته قابل توجه برای داوطلبان این است که حتما بعد از اعمال تغییرات در فرم انتخاب رشته بر روی گزینه “ثبت تغییرات” کلیک نمایند.

بعد از پایان مهلت انتخاب رشته ، مرکز سنجش آموزش پزشکی با بررسی نمره و تراز داوطلب و رشته محل های انتخابی وی ، بر اساس ظرفیت دانشگاه ها نتایج انتخاب رشته را بر روی سایت خود منتشر می کنند. داوطلبانی که برای مصاحبه دکتری دعوت شده اند باید متناسب با زمانبندی دانشگاه پذیرنده در روز مصاحبه حضور داشته باشند. از آن جایی که شرکت در مصاحبه مستلزم پرداخت هزینه مصاحبه دکتری می باشد برای آگاهی از آن می توانید برای لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره