تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 97
کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همانطور که داوطلبین عزیز مطلع هستند ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد در نیمه ی دوم آذر ماه آغاز و تا 22 آذر ماه ادامه خواهد داشت.مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره اطلاعات تکمیلی در رابطه با زمان ونحوه ی دریافت کارت وررود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه 97/2/6 و 97/2/7 برگزار خواهد شد. همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز آزمون الزامیست چرا که اطلاعات مهمی همچون شماره داوطلبی ، محل آزمون ، روز و تاریخ برگزاری آزمون درج شده است.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 

حتما مطلع هستید که آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزادبا یکدیگر ادغام شده اند بنابراین متقاضیانی که برای آزمون کارشناسی ارشد سراسری ثبت نام کند متقاضی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آزاد نیز محسوب می شود و نیازی به ثبت نام جداگانه وجود ندارد. ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از 16 آذر 96 آغاز و تا 22 آذر ماه ادامه خواهد داشت. و احتمال تمدید آن نیز وجود دارد. 

شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 98 – 97 

شرایط کلی ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 97 به شرح زیر می باشد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی و یا درصورت وجود هرگونه ابهام می توانید با شماره تماس مشاوره تلفنی کنکور ، ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

دارندگان مدرک معادل کارشناسی در صورتیکه مشمول آئین نامه ابلغی توسط معاون آموزشی وزارت متبوع به شماره 77633/2 مورخ 92/5/28 باشند می توانند در این آزمون شرکت کنند.
دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فقط در صورتی مجاز به پذیرش دانشجو هستند که دانشجو در 31 شهریور 97 فارغ التحصیل شود . این فرصت زمانی برای دانشجویانی که ورودی بهمن بوده اند 30 بهمن 97 خواهد بود.
داوطلبانی که در آزمون 96 شرکت کرده و در دوره های روزانه پذیرفته شده اند چه در دانشگاه محل قبولی ثبت نام کرده باشند و چه ثبت نام نکرده باشند حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97 را ندارند مگر اینکه قصد شرکت در دوره های غیر روزانه را داشته باشند.
هر داوطلب علاوه بر رشته امتحانی اصلی در صورت داشتن شرایط لازم می تواند در یکی از رشته های امتحانی شناور هم به عنوان رشته دوم ثبت نام نماید.

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 

هر ساله کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد چند روز قبل از زمان  برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد که داوطلبان بایستی در روز دوشنبه مورخ 97/02/03 لغایت روز چهارشنبه مورخ 97/02/05 با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.تاریخ اجرای آزمون و مدت زمان پاسخگویی به سؤالات هر کد رشته امتحانی برروی کارت ورود به جلسه مشخص می گردد. همراه داشتن کارت در زمان آزمون الزامی می باشد بنابراین در نگهداری کارت دقت نمایید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه

ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شده در صفحه ی اصلی روی اولین لینک (کارت آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد97 ) کلیک کرده و سپس از منوی سمت راست روی گزینه قبلا ثبت نام کرده ام (دریافت کارت ارشد ) کلیک کرده سپس با وارد کردن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام ، کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

نکته مهم دیگر اینکه در صورت در دسترس نبودن کد رهگیری ، با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سال تولد کارت آزمون را دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 4 اردیبهشت ماه منشر میشود که می تونید با ورود به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر اخبار کارشناسی ارشد عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد ، ایران مشاوره شوید.

رفع نقص در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 

احتمال دارد در زمان دریافت کارت خود از سایت سازمان سنجش آموزش کشور، متوجه برخی تناقضات در کارت خود شوید. مثلا اشتباه در گروه آزمایشی که قرار است در آزمون آن شرکت کنید و یا اشتباه در اطلاعات شخصی مانند شماره شناسنامه و … شوید دقیقا از زمان اتتشار کارت ورود به جلسه باجه های رفع نقص کارت نیز در سرتاسر کشور فعال می شوند که جهت رفع نقص نقص اطلاعات درج شده بر روی کارت خود می توانید به آن باجه ها که آدرس آنها در زمان انتشار کارت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت، مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت اقدام نمایید. جهت دریافت اطلاعات لحظه به لحظه ی منشر شده از سوی سازمان سنجش در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد می توانید کانال تلگرام کارشناسی ارشد  شوید و یا با مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک نظر

  1. سلام
    ببخشید بنده سهمیه جانبازی رو اشتباه زدم وقتی ثبت نام کردم.
    باید چکار کنم ؟
    ممنونم

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد