چهارشنبه , ۲۵ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

 زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد
زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

کنکور یکی از حساس ترین مراحل زندگی دانش آموزانی است که علاقه بسیار زیادی به تحصیل در دانشگاه های برتر کشور دارند می باشد. دانش آموزان بعد از 12 سال تحصیل در مدارس باید خود را برای ورود به دنیای جدید تحصیل در دانشگاه آماده کنند که این موضوع برای بسیاری از دانش آموزان اضطراب بسیار زیادی را به همراه دارد اما دانش آموزان باید توجه داشته باشند که با مرور درس ها، یادگیری نحوه درست تست زدن، اعتماد به نفس و رعایت نکات جلوگیری از استرس قطعا می توانند بهترین نتیجه را کسب نمایند. خانواده نیز در موفقیت دانش آموز نقش بسیار زیادی دارد. خانواده ها با حمایت از دانش آموز و همچنین افزایش انگیزه وی می توانند تا حد زیادی در کسب بهترین نتیجه اثر گذار باشند. بعضی دانش آموزان بعد از مشاهده نتایج کنکور در صورت پذیرفته نشدن در رشته و دانشگاه مورد نظر خود دچار افسردگی می شوند و فکر می کنند که دنیا به آخر رسیده اما باید بگوییم که با تلاش، پشت کار و ایجاد هدف می توانند بار دیگر در کنکور شرکت نموده و بهترین نتیجه را کسب نمایند. هدف ما از نگارش این مطلب این است که شما داوطلبان گرامی را در جریان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 قرار دهیم.

برای شرکت در کنکور سراسری و آزاد همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد در غیر این صورت مجاز به حضور در جلسه آزمون نخواند بود.

زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97

کنکور دانشگاه آزاد و سراسری چندین سال است که ادغام شده در یک روز برگزار می شود. کنکور 97 طبق روال گذشته در اوایل تیر ماه یعنی در روزای پنجشنبه 7 / 4 / 97 و جمعه 8 / 4 / 97 برگزار خواهد شد. لذا داوطلبانی که در کنکور سراسری و آزاد ثبت نام نموده اند می توانند در جلسه آزمون حضور یابند و خود را در حساس ترین مرحله زندگی خود محک بزنند. شما داوطلبان می توانید برای آگاهی بیشتر از جزئیات کنکور با مشاوره تحصیلی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 

برای شرکت در هر آزمون و کنکوری همرا داشتن کارت شناسایی همچنین کارت ورود به جلسه الزامی می باشد لذا اگر داوطلبی بنا به هر دلیلی در روز آزمون کارت ورود به جلسه خود را به همرا نداشته باشد مجاز به شرکت در آزمون نخواهد بود. کارت ورود به جلسه آزمون ها معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار می گیرد بنا براین کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد نیز در روزهای 4 / 4 / 97 الی 6 / 4 / 97 بر روس سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که داوطلبان با وارد کردن شماره سریال پرونده و کد پیگیری می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاد 97 

داوطلبان بعد از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر دریافت کارنامه اولیه و اعلام نتایج می باشند. بنا به پیش بینی های انجام شده، زمان اعلام نتایج کنکور سراسری و آزاد 97 در نیمه اولیه مرداد ماه به احتمال زیاد در دوم مرداد ماه بر روس سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت همچنین داوطلبان با وارد کردن شماره داوطلبی و یا شماره سریال ، کد پیگیری نسبت به دریافت کارنامه اولیه خود اقدام نمایند. نکته دیگری که لازم است ذکر کنیم این است که، یک کارنامه برای داوطلب صادر خواهد شد که در این کارنامه مجاز به انتخاب رشته شدن یا نشدن وی در آن مشخص می شود در واقع مراحل کنکور سراسری و آزاد تا زمان اعلام نتیجه اولیه مشترک خواهد بود.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد 97 

زمان انتخاب رشته برای دانشگاه های آزاد و سراسری به صورت جدا و تفکیک شده انجام می گیرد در واقع مسیر کنکور سراسری و آزاد تا زمان اعلام نتایج اولیه مشترک خواهد بود. با توجه به اطلاعات ثبت شده در سایت سازمان سنجش به احتمال زیاد زمان انتخاب رشته کنکور سراسری در اواخر مرداد ماه خواهد بود. معمولا زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 نیز یک هفته بعد از انتخاب رشته دانشگاه سراسری می باشد. در صورت تغییر زمان انتخاب رشته این صفحه به روز رسانی می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید