تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

هدف از برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی، جذب نیروهای متخصص برای شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی است. این حوزه های شغلی، دارای ظرفیت پذیرش بالا در مشاغل و محل های مربوطه می باشند. در سال های اخیر، بیش از 3 هزار شرکت در بخش خصوصی صنعتی، تجاری و فعال در حوزه فناوری در راستای تامین نیروی انسانی با روش برگزاری آزمون، نسبت به پذیرش نیروهای موردنیاز و کار آمد اقدام نموده اند. این آزمون تحت نظر شورای سیاست گذاری آزمون های استخدامی بخش خصوصی اجرا می شود.

شرکت در آزمون مذکور اصلی ترین راه دست یابی به اشتغال در این حوزه ها محسوب می گردد اما تنها معیار پذیرش نمی باشد. بلکه داوطلبان پس از کسب حدنصاب نمره علمی قابل قبول، از طرف شرکت ها و موسسات خصوصی به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 دعوت خواهند شد و پس از کسب نتیجه مطلوب در مصاحبه، در لیست نیروهای منتخب و رسمی قرار گرفته و استخدام می شوند.

اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی، به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آن به نشانی inre.ir در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

آزمون استخدامی بخش خصوصی، متشکل از دو مجموعه آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی می باشد که در دو بازه زمانی متفاوت برگزار می گردند اما نتایج هر دو در یک زمان مشترک اعلام می شود. نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز 1 آذر ماه سال 99 مشخص شد. آزمون شخصیت شناسی شامل تست های روانشناسی و آزمون تخصصی، دربردارنده پرسش هایی در خصوص مهارت های عمومی و تخصصی افراد می باشد. داوطلبانی که در این آزمون ها شرکت کرده اند، لازم است در همه مراحل این آزمون استخدامی حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده باشند که به منظور اطلاع از این نمره، در زمان مقرر شده، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه کرده و با ورود به صفحه شخصی کارنامه اولیه خود را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی، صرفا به صورت اینترنتی اطلاع رسانی می گردند. بر همین مبنا، شرکت کنندگان می بایست به سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه نمایند و به مشاهده کارنامه و نتایج آزمون خود بپردازند. راهنمای ورود به این سامانه و نحوه مشاهده نتایج در مراحل زیر آورده شده است.

  • به سایت آزمون بخش خصوصی، شرکت های تجاری، صنعتی و فناور به نشانی اینترنتی inre.ir مراجعه نمایید و به پنل کاربری خود بروید.
  • در صفحه اصلی سامانه، بخش “اعلام نتایج” را برگزینید.
  • با وارد کردن مشخصات ثبت نامی درخواست شده به مشاهده نتایج بپردازید.

کارنامه اولیه متقاضیان که در نتیجه شرکت در آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی منتشر می گردد، در اول آذر ماه برای شرکت کنندگان قابل مشاهده است. نتایج نهایی که مشخص کننده قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در مصاحبه حضوری می باشد، مدتی پس از زمان برگزاری مصاحبه مشخص خواهد شد ودر پی آن روند استخدام برگزیدگان مرحله نهایی در شرکت ها آغازمی شود. متقاضیان باید برای مشاهده اسامی منتخبین هر مرحله به سایت ثبت نامی آزمون استخدامی بخش خصوصی مراجعه نمایند.

دستگاه های بخش خصوصی معمولا زمانی را برای بررسی مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی اختصاص می دهند که طی این زمان، مدارک پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت تایید شدن، داوطلبان به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی دعوت می شوند. 

در دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی بخش خصوصی، اطلاعاتی در زمینه دعوت به مصاحبه ذکر نشده است اما به طور معمول در زمانی که شرکت ها فراخوان خود را در جهت دعوت به همکاری منتشر می نمایند، یک جلسه مصاحبه به منظور بررسی بیشتر شرایط پذیرفته شدگان صورت می گیرد که در صورت عبور موفقیت آمیز آن ها از تمامی مراحل، در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 از پذیرفته شدگان استخدام به عمل می آید.در صورتی که موفق به جذب در شرکت های بخش خصوصی نشده اید، می توانید شانس خود را برای استخدام در دستگاه ها و ارگان های اجرایی کشور امتحان کنید. از همین رو، برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 می توانید روی لینک مربوط به آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی چه زمانی مشخص خواهد شد؟

نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی در روز 1 آذر ماه سال 99 منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج آزمون بخش خصوصی اقدام کرد؟

شرکت کنندگان می بایست برای مشاهده کارنامه اولیه خود به سایتی که در آن ثبت نام نموده اند به نشانی inre.ir مراجعه نموده و از پنل کاربری خود به دریافت کارنامه بپردازند.

3- آیا پذیرفته شدن در آزمون کتبی به معنای استخدام در مشاغل بخش خصوصی است؟

خیر. داوطلبان در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی به مصاحبه حضوری دعوت می شوند که لازم است تمامی مراحل آن را با موفقیت پشت سر بگذارند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی